Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)

Kompleksowa Pomoc Prawna

Prowadzisz firmę? Masz wiele pytań prawnych? Nie wiesz sam, kiedy będziesz potrzebował pomoc prawnej lub podatkowej? Zabezpiecz się!

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz usługę idealną dla Ciebie lub Twojej firmy

9 opinii + 2 gratis
lub
27 pytań + 6 gratis

na 1 rok

dostęp do treści na 1 rok gratis

cena: 1500 zł +VAT

6 opinii + 1 gratis
lub
18 pytań + 3 gratis

dostęp do treści na 6 miesięcy gratis!

na 6 miesięcy

cena: 1000 zł +VAT

dostęp do treści na 1 rok gratis

3 opinie
lub
9 pytań

na 6 miesięcy

cena: 500 zł +VAT

Różnica pomiędzy opinią prawną a informacją prawną:

Opinia Prawna - odpowiedź kompleksowo wyjaśniająca dane zagadnienie prawne. W jej ramach dokonywana jest dogłębna analiza stanu prawnego. Obejmuje także opracowanie treści dokumentu na indywidualne życzenie Użytkownika (pisma procesowego, umowy, regulaminu etc.).

Informacja Prawna - ("Zapytaj prawnika") odpowiedź nie wymagająca dogłębnej analizy stanu prawnego, doktryny i orzecznictwa – odpowiedź zasadniczo wynikająca wprost z przepisów prawnych.

Infolinia:

tel. 882 552 524
mail bok@e-prawnik.pl

Opinie naszych klientów

  • Grzegorz

    Rewelacja, w krótkim czasie dostałem odpowiedź na dręczący naszą rodzinę problem z zawarciem wszystkich praw oraz opisami nawiązującymi do sprawy. Polecam gorąco, napewno będę się zwracał do Państwa w przyszłości kiedy będę potrzebował pomocy prawnej.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.