PYTANIE: Jakie elementy powinny znaleźć się w regulaminie usług świadczonych drogą elektroniczną, na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną?
FRAGMENT ODPOWIEDZI: Art. 8 ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną stanowi: 1. Usługodawca: 1) określa regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną, 2) nieodpłatnie udostępnia usługobiorcy (...)
Dalsza część odpowiedzi dostępna po wykupieniu usługi "Dostęp do treści"
Jeżeli masz już wykupioną usługę zaloguj się!
Uzyskaj jednorazowy dostęp do treści za pomocą usługi SMS: Usługa dostępna we wszystkich sieciach komórkowych.
* kod otrzymany przez sms (6 znaków)
Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów
Wyślij SMS
na numer: 7568,
w treści wpisując EP
Wyślij SMS
na numer: 7968,
w treści wpisując EP
Wyślij SMS
na numer: 92568,
w treści wpisując EP
regulamin usługi
instrukcja obsługi SMS
Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl
Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.
Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.
Czy regulamin lub licencja zamieszczona na stronie internetowej skierowanej do obywateli polskich, ale sformułowany w języku obcym może być uznana za wiążącą nawet jeżeli zostało "zaptaszkowane" (...)
Zamierzam zająć się sprzedażą wysyłkową książek. Czy istnieją jakieś szczególne regulacje prawne dotyczące sprzedaży wysyłkowej przez internet? Sprzedaż poprzez internet wymaga zastosowania (...)
Skłaniam się do wypowiedzenia umowy o korzystanie z abonamentu telefonicznego i w związku z tym proszę o odpowiedź, jak powinno wyglądać wypowiedzenie takiej umowy? Czy istnieje jakiś wzór? Nie (...)
Mąż w 2006 roku podpisał 2 letnią umowę z operatorem sieci komórkowej (telefon komórkowy na abonament). Po kilku miesiącach zaczęły powstawać zaległości z płatnościami, regulowane nieregularnie (...)
Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.
Newsletter
Nowe opłaty sądowe. Co będzie droższe?Więcej zapłacisz za nabycie spadku czy kserowanie dokumentów znajdujących (...) »
Jakie uprawienia przysługują kupującemu, na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi za wady fizyczne sprzedanej (...)...
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.