Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

EGZAMIN NOTARIALNY 2017

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Cześć,
  Jeśli jesteś aplikantem notarialnym, studentem prawa, sędzią, prokuratorem, adwokatem albo radcą prawnym który myśli poważnie o aplikacji notarialnej albo byciu notariuszem - ta wiadomość skierowana jest do Ciebie. Nie zwlekaj i dołącz do grupy - Aplikanci notarialni i Notariusze ? cała Polska - https://www.facebook.com/groups/1234974923214097/, w której to będzie można konsultować rozmaite problemy dotyczące praktyki notarialnej, zasięgnąć opinii doświadczonych kolegów. Tutaj także będą umieszczane oferty doskonałych, przygotowywanych przeze mnie materiałów: wykłady audio, notatki, opracowania najważniejszych zagadnień, kazusy, rozwiązania kazusów, usystematyzowane orzecznictwo. Stosując moją autorską metodę nauki, bez zarywania nocy, można w ciągu roku skutecznie przygotować się do zdania egzaminu końcowego. Wierzcie mi, wiem co mówię - sam niedawno zdawałem egzamin notarialny i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego przebieg i wynik to wypadkowa przede wszystkim wiedzy, szczęścia i umiejętności radzenia sobie ze stresem. Gdy posiadasz usystematyzowaną według mojej metody wiedzę, już po pierwszych 30 minutach egzaminu praktycznie eliminujesz ryzyko niepowodzenia! Chcesz wiedzieć jak - https://web.facebook.com/groups/898167943607723/.
  Serdecznie zapraszam
  Mateusz Grucki - egzamin.notarialny.pomoc@gmail.com

  Odpowiedz Cytuj
 • Mhm
  Wysłany: 2017-03-26 03:13:24

  Napisała osoba, która nie zdała egzaminu. Pfff
 • Reklama

 • Mg216
  Wysłany: 2017-04-12 12:48:05

  Po pierwsze, Zdający nie ma wpływu na to, że Oceniający go nie znają albo nie chcą znać przepisów prawa. Po drugie, mam patent na to jak się przygotować merytorycznie do egzaminu, a nie na to jak sprawić, aby oceniający Ciebie Mietek umiał rozwiązać poprawnie kazus egzaminacyjny. Po trzecie, nawet jeśli zdałeś/aś już egzamin, w co wątpie, jestem pewien, że ocen bardzo dobrych i celujących, jak ja, nie dostałaś/eś:)Pozdrawiam anonimowego hejtera:)
 • Jark
  Wysłany: 2017-04-14 21:35:14

  Jaka bezczelna m...da ktora nie wie ze zdanie egzaminu nie opiera sie na kryteriach czysto naukowych a zarzuca innym ze nie zdal ktos,ciekawe czy ta osoba zna kogos kto zdal, skoro na naszych oczach dokonuje sie zamykanie zawodu
 • Beka
  Wysłany: 2017-04-14 22:58:13

  Beka z ciebie typie. Weź się poucz to może zdasz.
 • Mg216
  Wysłany: 2017-04-15 01:58:15

  Nie bez przyczyny żaden prawnik z autorytetem w kraju nie pełni funkcji w komisji I lub II stopnia. W pewnym momencie już nie wypada człowiekowi podpisywać się pod komentarzami na takim niskim poziomie. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni gołąbeczki. Swoją drogą musisz/musicie mieć niezwykle ciekawe życie -tworzenie multikont i wypisywanie bredni w święta:)
 • Michaelei
  Wysłany: 2017-08-20 05:59:39

  ?????? - ??? ????????, ???????? ???????? ??? ????? ????? ?????? ?????????????, ??? ????????????? ? ??????????? ??????? ?????, ????????? ???????? ????? ???????. ????? ?????????? ???????? ?????? http://ofarma.ru/, ??? ??????? ??? ???????? ?? ????? ???????????? ??????? ????????? ??? ??????????? ???????, ?????? ? ??? ??????????????? ??? ???????? ???????. ?? ???????????? ? ???? ??????? ?????????? ??? ? ???????, ? ??????? ?????? ?? ?????? ???????? ??? ???????????! ???????????? ?????? ???????? ?????? ??????? ?????????????? ?????? ????????, ????????? ???? ??????? ????????? ?????? ????????? ????? ????. ?????????? ?????? ? ?? ???????????? ????????! ?????? ???????? ?????? ? ?????? ?????? ????????? ???????? ?????? ???? ???????? ?????? ? ?????? ?????? ?????? ???????? ?????? ???????? ???????? ?????? ?????? ? ?????? ?????
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane