Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

EGZAMIN NOTARIALNY 2017

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Cześć,
    Jeśli jesteś aplikantem notarialnym, studentem prawa, sędzią, prokuratorem, adwokatem albo radcą prawnym który myśli poważnie o aplikacji notarialnej albo byciu notariuszem - ta wiadomość skierowana jest do Ciebie. Nie zwlekaj i dołącz do grupy - Aplikanci notarialni i Notariusze ? cała Polska - https://www.facebook.com/groups/1234974923214097/, w której to będzie można konsultować rozmaite problemy dotyczące praktyki notarialnej, zasięgnąć opinii doświadczonych kolegów. Tutaj także będą umieszczane oferty doskonałych, przygotowywanych przeze mnie materiałów: wykłady audio, notatki, opracowania najważniejszych zagadnień, kazusy, rozwiązania kazusów, usystematyzowane orzecznictwo. Stosując moją autorską metodę nauki, bez zarywania nocy, można w ciągu roku skutecznie przygotować się do zdania egzaminu końcowego. Wierzcie mi, wiem co mówię - sam niedawno zdawałem egzamin notarialny i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego przebieg i wynik to wypadkowa przede wszystkim wiedzy, szczęścia i umiejętności radzenia sobie ze stresem. Gdy posiadasz usystematyzowaną według mojej metody wiedzę, już po pierwszych 30 minutach egzaminu praktycznie eliminujesz ryzyko niepowodzenia! Chcesz wiedzieć jak - https://web.facebook.com/groups/898167943607723/.
    Serdecznie zapraszam
    Mateusz Grucki - egzamin.notarialny.pomoc@gmail.com

Odpowiedz Cytuj
  • Mhm
    Wysłany: 2017-03-26 03:13:24

Napisała osoba, która nie zdała egzaminu. Pfff
  • Reklama

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane