Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: 01jacek-01

Tematy założone przez użytkownika 01jacek-01

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty 01jacek-01

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jak dobrowolnie nie dadzą to szansy - BRAK, a to że dałaś to zrobiłaś dobry uczynek,mieszkanie jest dorobkiem waszej całej rodziny więc prawnie każdy ma swoją część, takie są przepisy, jeżeli ma byc jeden dysponent to reszta solidarnie przekazuje swoją część ale z treści co piszesz to nie masz szans się dogadać - kasę straciłaś

  Zobacz cały wątek: Mam problem z rodziną

 • Poważny problem,komornik nie weźmie mieszkania tylko je zlicytuje, przy takim długu odsetki bardzo szybko rosną,poszukać biura nieruchomości które zajmują się takimi sprawami czyli mieszkania zadłużone,są dwie możliwości mieszkanie sprzedać jeżeli jeszcze nie ma blokady przez komornika i załatwic mieszkanie lokatorskie ( nieruchomości takie coś załatwiają) i spłacić wierzycieli, jeżeli już jest wpis przez komornika w księgach to sprawa jest poważna czyli bez pieniązków nic nie załtwicie, jeżeli posiadacie dzieci to ten dług może być też przypisany dzieciom jeżeli zaniedbają sprawy, więc jednym zdaniem jest mało możliwości bez wkładu własnego, nie polecam brać żadnych prywatnych kredytów bo wtedy to już Państwo z długu nie wyjdziecie,ja bym próbował sprawę załatwić przez biuro nieruchomości jeżeli jest to blok spółdzielczy to spółdzielnie posiadaja namiary na takie biura,ale to tylko idzie zrobic jeżeli nie ma wpisu i oboje Państwo żyjecie bo mieszkanie jest waszym dorobkiem a jeżeli macie dzieci to posiadacie spadkobierców, jeżeli nic nie da się zrobic to pozostaje czekać , procedura licytacji przez komornika jest bardzo długa

  Zobacz cały wątek: Gorąca prośba o odpowiedż

 • za mało informacji, jak na swoją córkę hipoteki,najlepiej skontaktować się z bankami i dojść do ugody zawsze istnieje zamiana raty (podaj mi e-mail)

  Zobacz cały wątek: Kredyty

 • Napisz do Prezesa Sądu o zmianę adwokata którego Prezes Ci wyznaczył,opisując Twoje stanowisko.Prezes Sądu powinien wniosek przyjąć ale czy to coś da.

  Zobacz cały wątek: Kiepski adwokat z urzędu


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane