Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: 1090

 • Login: 1090
 • Data rejestracji: 2005-06-15
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty 1090

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Wystąp do sądu o uznanie dziecka. I nadanie mu nazwiska ojca. Tylko zaprzeczenie matki że jesteś ojcem dziecka nie pozwoli Ci walczyc o swoje. Ale odbierze matce prawo do alimentów na dziecko od Ciebie. Wierz mi nie zrobi tego Paniom zależy w takiej sytuacji głównie o kasę.

  Zobacz cały wątek: Czy mozna sadownie zmienic nazwisko dziecka?????

 • Moim zdaniem wszystko zależy od zasobnosci Twojego portfela. 1. Zatrudnij pełnomocnika który ma prawo reprezentowania przed sądem. On będzie wiedział jak poprowadzic sprawę . 2. NIgdy na przyszłośc nie pozwól prowadzic Twojego auta znajomemu którego nie znasz. Nie pożcza się auta, żony i szczoteczki do zębów. 3. Zakwestionuj legalnośc badania alkomatem. 4. Jeżeli powyższe nie wchodzi w grę (portfel pusty) przygotuj się na 2 kary. a) za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. b) prowadzenie auta bez wymaganych uprawnień do jego prowadzenia. 5. Jeżeli Twój znajomy był sprawcą kolizji teraz mu już nic nie grozi i może sam się zgłośic jako sprawca i odpowie za spowodowanie kolizji zwykle mandat do 1000 zł. no i pokrycie kosztów dla poszkodowanego z Twojej polisy ubezpieczenia. 6. Inne rozwiązania są dla Ciebie mało optymistyczne bo możesz dostac zakaz prowadzenia pojazdów i w czasie jego obowiązywania nawt prawa jazdy nie zrobisz Na koniec ryzykowałeś i to bardzo pozwalając prowadzic znajomemu/nieznajomemu swoje auto. Nigdy tego już nie rób. Niestety jest duże prawdopodobieństwo że odpowiesz za wykroczenie przez Siebie niezawinione jeżeli znajomemu brak odwagi i honoru. To przykre ale prawdziwe. Lepiej dobieraj znajomych. Wiem co mówię Jestem kierowcą zawodowym. Mimo wszystko życzę Powodzenia.

  Zobacz cały wątek: Pomocy!Chcą mnie wrobić w jazdę po alkoholu...


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane