Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Abe125

Tematy założone przez użytkownika Abe125

• TYTUŁ
    ODPOWIEDZI
    OSTATNI POST

Ostatnie posty Abe125

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Dziękuję za odpowiedz :) Niestety przez nieuwagę mojego taty, który podpisywał umowę nic nie mogę zrobić. Dlaczego? Otóż w umowie nic nie pisze o ŻADNEJ prędkości. Czyli koleś może obniżyć mi transfer nawet do 64kb/s i i tak nie będzie łamał umowy :( Jedyne co było to "umowa słowna", że będzie stale 1Mb/s co z prawnego punktu widzenia jest całkowicie bezużyteczne. Teraz inne pytanie, które może się niektórym wydać śmieszne, ale ja naprawdę jestem zielony z prawa ;) Jak dostawca internetu (czy jakikolwiek inny usługodawca) chce zerwać umowę to musi podawać jakiś powód czy może zrobić to bez żadnego powodu? Jeśli musi, to chyba nie może podać "klient za dużo ściąga". No bo przecież płacę za internet i mam prawo do ściągania. Jak to jest?

Zobacz cały wątek: Problem z administratorem sieci

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane