Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Aditi

Tematy założone przez użytkownika Aditi

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty Aditi

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Chciałam jeszcze dodać, że ona uważa, że bardzo mnie kocha a jeszcze bardziej, mojego SYna. Czy ta miłość i pomoc jaką mi ofiaruje, ma polegać na tym, że będzie w czsie, gdy zachoruję, odda moje dziecko do placówki??? Czy to jest miłość??? Do mnie?? do wnuka??

  Zobacz cały wątek: Zakaz styczności

 • Szanowni przyjaciele. Poradźcie mi proszę, co mam robić. Na poprzedniej sprawie, sąd uznał, że mój były partner jest ojcem dziecka(były badania DNA), zasądził dośc korzystne dla mnie alimenty. Ojciec nie zgodził się z tym i nie dość, że napisał, że jako lekarz mogłam sfałszować wyniki, to nie zgodził się z sumą alimentów. Dzisiejsza rozprawę prowadziła zupełnie inna sędzia która obniżyła mi te alimenty do sumy. w której może starczy mi żłóbek. Co mam robić??? Gdzie się teraz odwoływać??? Poradźcie mi proszę. Adi.

  Zobacz cały wątek: ALIMENTY - APELACJA

 • Dziewczyno, co ty możesz wiedzieć na temat życia mojego, czy Abogady? Walisz jakimiś paragrafami, które znajdują się na pierwszych stronach internetowych w dziale"prawo" i zgrywasz taką ważną...mądrą... a tak naprawdę pojęcia nie masz. Byłam u adwokata i mówił, żeby nie czytać bzdur w internecie, bo tylko w można nerwy zjeść.Tyle jest" mądrych rad". Skąd Ty wiesz, ze któraś z nasz nie dostała jeszcze od życia? Jak masz ochotę, na takie opinie, to pisz bezpośrednio do tej osoby a nie na forum. To bardzo płytkie...

  Zobacz cały wątek: Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

 • Wiesz co Skoti? Aż szkoda czasu dla Ciebie.... Musisz być bardzo zdesperowanym i nieszczęśliwym tatusiem, który MUSI płacić na dzieci. Musisz bardzo przez to cierpieć.......a wszystko wychodzi w praniu, jak jest już rodzina. Czy ty w ogóle zdajesz sobie sparwę ile kosztuje utrzymanie i wykształcenie dziecka>????Ubranie i leki gdy dziecko jest chore???? Tak jest w moim przypadku. I Rzeczywiście...pieniądze się znalazły i praca się znalazła, jak się dowiedział, ze założę sprawę rodzicom-DZIADKOM!!!! Dziadkom tego dzidziusia a nie obcym ludziom. Jesteś Żałosny!!!!!!!!

  Zobacz cały wątek: Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

 • Bardzo Ci dziękuję:). Masz całkowitą rację, ze raptem tatuś znajduje pieniądze, jak dziadkom zakłada się sprawę :) Pozdrawiam Cię serdecznie Adi.

  Zobacz cały wątek: Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Więcej postów użytkownika Aditi


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane