Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: AnitaIwaszko

Tematy założone przez użytkownika AnitaIwaszko

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty AnitaIwaszko

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • anna89 troche z opóźnieniem weszłam zobaczyć, czy coś pisałaś i dobrze chyba, że skorzystałaś z namiaru? Finalnie jesteś zadowolona?

  Zobacz cały wątek: Umowa deweloperska, szukam specjalisty Lublin

 • Nie wiem, co Ci poradzić, ja uważam, że to cenne jeśli nawet nie znajdzie niedozowlonych zapisów, ale zabezpieczy Cię przed szkodą albo usterką jeśli się taka pojawi. Tak naprawdę nigdy nie wiesz,co dostaniesz. a jesli umowa będzie wymagała poprawy, bo deweloper faktycznie umieści jakieś niekorzystne zapisy... Ja myślę, że warto dla świętego spokoju, ale wybór jest Twój, ja nie żałuję, że zwróciłam się o pomoc, jestem spokojna.

  Zobacz cały wątek: Umowa deweloperska, szukam specjalisty Lublin

 • Ja uważam, że tak, chociaż rozumiem że ktoś nie chce wydawać pieniędzy na takie rzeczy... Ale ja nie żałuję, w sumie nie było tam jakichś zapisów, które puściły by mnie z torbami, ale Radca zaproponował mi bardzo ciekawe rozwiązania, jesli chodzi np o zabezpieczenie jeśli po okaże się, że np mieszkanie ma jakąs wadę czy usterke, takze ja czuje się teraz bezpieczniej. Także polecam Pana Kutrzubę, nie żałuję, że się zdecydowałam na analizę umowy.

  Zobacz cały wątek: Umowa deweloperska, szukam specjalisty Lublin

 • Andrzej72 wielkie dzięki na namiar na P Kutrzubę!!!!!! Została sporządzona dla mnie szczegółowa opinia prawna umowy deweloperskiej, wszystko od A do Z wytłumaczone, nawet zasady zakupu mieszkania od dewelopera po niekorzystne klauzule, wszystko jasno i wyraźnie, a w razie potrzeby negocjacje, także "Szukam Prawnika" myślę że będziesz zadowolony.

  Zobacz cały wątek: Umowa deweloperska, szukam specjalisty Lublin

 • Serio? Nie będę ryzykować, długo zbierałam się do zakupu mieszkania, dużo w necie czytałam o tym jakie najlepiej kupić czy rynek wtórny, czy nowe i trafiałam na dużo przypadków, że ktoś nie uregulował umowy z deweloperem i miał problemy, np budowa się przeciągała i nie mógł się wycofać itd. Po co mi to? Nie mówię, że zawsze tak musi być i może będzie u mnie wszystko w porządku, ale jak coś, to będę wiedziała, że umowa mnie chroni, a nie pogrąża... Co do wcześniejszych postów, sorki, nie zauważyłam... Szukam Prawnika, tak, byłam na spotkaniu z Panem Kutrzubą, wg mnie radca godny polecenia. Duża wiedza, od razu "łapie" o co chodzi, mówi konkretnie, na czym mi zależy. Finansowo wyjdzie mnie w porządku. Także ja wstępnie polecam.

  Zobacz cały wątek: Umowa deweloperska, szukam specjalisty Lublin

Więcej postów użytkownika AnitaIwaszko


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane