Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Filipek8

 • Login: Filipek8
 • Data rejestracji: 2018-09-03
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 20 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Filipek8

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • No, ale jak sprzedał wszystko to przecież pieniądze zostały, tak? Nie do końca rozumiem. Jeżeli jest Pan jedynym spadkobiercą i w ciągu 6 miesięcy nie zrzekł się Pan spadku, to dziedziczenie jest automatycznie z dobrodziejstwem inwentarza. Polecam się poradzić się prawnika. Ja korzystam z usług kancelarii Dubiel & Sawinda. Pan Wiktor Sawinda jest prawdziwym specjalistą.

  Zobacz cały wątek: SPADEK PO OJCU

 • Ja mogę Ci polecić kancelarię, w której znajdziesz fajną panią, która zajmuje się rozwodami i innymi zagadnieniami z prawa rodzinnego. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz do prowadzenia całej sprawy, to skorzystaj z konsultacji na początek - u nich w Dubiel & Sawinda kosztuje 200 zł. Powodzenia

  Zobacz cały wątek: Co robić gdy żona uniemożliwia mi kontakty z dziećmi?

 • Niestety słyszę coraz więcej od swoich znajomych o rozpadzie związków - ludzie bez zastanowienia wchodzą w związki, robią sobie dzieci, zmieniła się też mentalność. Dzisiaj ludzie nie czują upływu czasu i wychodzą z założenia, że jak coś im się nie spodoba, to przecież wszystko można odkręcić - pracę rzucić, rozwieść się, znaleźć kogoś innego, zacząć od nowa. My z żoną się kochamy i wychodzimy z założenia, że jak coś nie gra, to trzeba rozwiązywać problemy i iść na kompromisy, niektórzy nie potrafią się dogadać, nawet po rozwodzie. Mój brat walczył pół roku temu o prawa rodzicielskie. Kobieta nie pracowała, biegałą po kosmetyczkach, ciągnęła alimenty i zaniedbywała ich synka. A jednak sąd upierał się, że to matka powinna zajmować się dzieckiem, a ojciec na nie łożyć! Na szczęście dzięki interwencji prawniczki z http://dubielsawinda.pl/ udało się ograniczyć prawa nieodpowiedzialnej matki.

  Zobacz cały wątek: Odzyskanie praw rodzicielskich

 • Rodzice powinni mieć równe prawa do zajmowania się dzieckiem. Moja ciotka ma dwie córki - młodszą i starszą, obie z innymi partnerami i trzecie w drodze - znowu z innym. Widziałam, jak traktuje starszą - jak opiekunkę i sprzątaczkę, wiecznie na nią krzyczy i używa sformułowań, które zdecydowanie nie powinny padać w stronę dziecka. Po prostu fabryka 500+, patologia. Ojciec małej próbuje o nią walczyć, ale wiadomo jak jest. Nawet mimo tego, że córka chce z nim mieszkać, ma kłopoty z uzyskaniem korzystnego wyroku. Niedawno zatrudnił prawnika z kancelarii http://dubielsawinda.pl/ i wreszcie coś ruszyło naprzód. Oby specjalista ich z tego wyciągnął, bo szkoda, żeby mała spędziła dzieciństwo jako sprzątaczka i niańka latająca wokół dzieci, kiedy matka idzie za alimenty do kosmetyczki :/ Podejrzewam, że w takich przypadkach jednak trzeba skorzystać z pomocy prawnika...

  Zobacz cały wątek: Odebranie praw rodzicielskich matce

 • Hmm, nie jestem pewny. To chyba wszystko zależy od tego, czy będzie kontynuował naukę, bo chyba jest obowiązek utrzymywania dziecka do 26 roku życia, jeżeli dalej się uczy dziennie. Ale jak syn jest dorosły i sam nie chce od Ciebie pieniędzy to chyba mąż nie może żądać ... Najlepiej poradzić się prawnika, bo w takim przypadku i tak konieczne będzie ponowne rozpatrzenie sprawy przez sąd. Ja korzystałem przy walce o obniżenie alimentów z pomocy kancelarii http://dubielsawinda.pl/. Polecam ich. Zadzwoń i śmiało się konsultuj, bo na pewno da się coś z tym zrobić.

  Zobacz cały wątek: Alimenty dziecko, ktore nie mieszka z matka?...

Więcej postów użytkownika Filipek8


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane