Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Filipek8

 • Login: Filipek8
 • Data rejestracji: 2018-09-03
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 25 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Filipek8

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Pewnie, że tak, ale trzeba to dobrze uargumentować. Mi od razu moja prawniczka powiedziała, że musi być dobry powód, żeby przekonać sąd do przychylenia się do naszego wniosku. Pani Anna Dubiel z kancelarii Dubiel & Sawinda pomogła mi uporządkować to, co chciałam przekazać sądowi i dzięki jej pomocy udało mi się go przekonać do obniżenia alimentów.

  Zobacz cały wątek: Alimenty

 • Dokładnie. Kaucja może posłużyć do finansowania naprawy ewentualnych szkód. Nie odpowiadacie za czyjś bałagan. Zależy też co jest w umowie najmu na temat zwrotu kaucji, ale biorąc pod uwagę zachowanie tego pana, to próbuje was naciągnąć. Jeżeli ewentualnie byłby zapis, że w przypadku pozostawienia w złym stanie, kaucja pokryje koszty firmy sprzątającej, ale nawet wówczas musiałybyście dostać rachunek... Ja bym posłał ostatnie oficjalne pismo przez prawnika. Takie porządne pismo dobrze wygląda, a koszt przygotowania go przez profesjonalistę nie jest wysoki. Kancelaria Dubiel & Sawinda ma całkiem spoko ceny, jeżeli chodzi o przygotowywanie dokumentów.

  Zobacz cały wątek: właściciel nie chce zwrócić kaucji

 • ojejku, to że jest Pani zameldowana, nie oznacza, że majątek należy do Pani. Ale nie uściśliła Pani, czy mieszkanie było zakupione przez Panią i Pani rodziców, czy też chce Pani po prostu dostać... spadek przed ich śmiercią? Nie rozumiem do końca. Wie Pani, my mieliśmy problem z podziałem mieszkania i korzystałam z pomocy prawniczki z kancelarii Dubiel & Sawinda. Polecam jednak najpierw skonsultować się ze specjalistą, zanim Pani wytoczy sprawę. Lepiej wiedzieć czy jest szansa na wygranie takiej sprawy.

  Zobacz cały wątek: Podział majątku

 • Proszę wyraźnie wytłumaczyć, o co Pani chodzi. Ta wypowiedź jest bardzo nieczytelna. Jeżeli nie zostawi się spadku, to dziedziczy się zgodnie z ustawą. Proszę zajrzeć do tego artykułu http://dubielsawinda.pl/dziedziczenie-ustawowe-a-testamentowe/ - napisany przez przedstawiciela kancelarii, z usług której korzysta mój tata, więc to pewne źródło informacji :) Można przy spadku wnioskować o zachowek. Najlepiej, żeby zrobił to prawnik, żeby w dokumentach niczego nie brakowało. Proszę napisać do tej kancelarii, którą Pani podrzuciłam.

  Zobacz cały wątek: Spadek a utudnione wejście do mieszkania

 • Podrzucam Ci w takim razie kontakt do kancelarii, z której pomocy ja korzystałem, kiedy walczyłem o ograniczenie praw rodzicielskich mojej żonie, która znęcała się nad naszą córką - 504 402 404. Zadzwoń do Pana Wiktora Sawindy. U nas to była naprawdę ciężka sprawa, zwłaszcza, że w Polsce zdaje się, że z automatu dzieci po rozwodzie idą do matki. Na pewno Ci pomoże. Powodzenia!

  Zobacz cały wątek: utrudnianie kontaktow z corka

Więcej postów użytkownika Filipek8


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane