Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Filipek8

 • Login: Filipek8
 • Data rejestracji: 2018-09-03
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 5 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Filipek8

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Sprawdziła Pani historię konta? W sensie jakie przelewy, gdzie zostały wykonane z Pani konta? Musi to być odnotowane w historii konta. W końcu te pieniądze się nigdzie nie rozpłynęły. Proszę sprawdzić, gdzie powędrowało to 700 zł. Polecam też skontaktować się z prawnikiem. Ja przy problemach z komornikiem korzystałem z pomocy prawnika z kancelarii Dubiel & Sawinda. Tam na pewno Pani pomogą. :)

  Zobacz cały wątek: mbank nadal nie przelał kwoty zajętej komornikowi a on chce zająć mi wypłatę !

 • A to tak można? Z zasiedzeniem chyba ma się do czynienia, kiedy ty jako współwłaściciel nie wyrażasz zainteresowania tym mieszkaniem, a w tym przypadku twoja siostra tylko użytkuje twoją część za twoją zgodą i z pełną świadomością tego, że jest to także twoja własność. Dodatkowo nie jestem wcale pewny czy jej synowie mogą się w tej sprawie mieszać. To ona chyba powinna się kontaktować, jeżeli chciałaby mieć wyłączne prawo do tego mieszkania. Oni chyba dziedziczą tylko jej część. Ciężko powiedzieć. Mi w sprawach spadkowych pomagał pan Wiktor Sawinda. Zerknij na stronę kancelarii dubielsawinda.pl i może napisz do nich e-maila? Mi pomogli i mogę ich zdecydowanie polecić. Przy tak poplątanej sprawie lepiej mieć wsparcie specjalisty.

  Zobacz cały wątek: Zasiedzenie spadku

 • Skontaktuj się z kancelarią Dubiel & Sawinda w Warszawie. Miałem ten sam problem - po śmierci ojca należało mi się 1/4 majątku. Prowadzili moją sprawę. Chciałem się wprowadzić z żoną, ale matka się nie zgodziła. Wówczas najczęściej rozwiązuje się to tak, że osoba, która chce dysponować całą nieruchomością musi się zadeklarować kiedy i w jakiej kwocie spłaci naszą część. Mi spodobało się takie rozwiązanie. Zdobyte pieniądze wykorzystałem na rozkręcenie działalności gospodarczej i obecnie buduję sobie własny dom na wsi, niedaleko Warszawy.

  Zobacz cały wątek: Problem ze spadkiem

 • Jeżeli kobieta nie pozwala ci się widywać z córką swobodnie, to sąd powinien rozstrzygnąć o widzeniach, prawda? Nie widzę innej opcji. Natomiast sąd najprawdopodobniej też ustali konkretne daty, do których będzie pan musiał się dostosować. Skoro to ona zajmuje się dzieckiem z dnia na dzień, to trzeba brać pod uwagę, że może mieć jakieś plany i jak przyjedziesz po prostu, to chyba ma prawo odmówić. Nie jestem pewny. Podobny spór z matką toczył mój brat - on wnioskował do sądu o ustalenie dat spotkań z dzieckiem. Zapytaj w tej kancelarii jak to wygląda http://dubielsawinda.pl - brat korzystał z ich pomocy i sąd bardzo dokładnie określił te terminy. Nie jestem pewny czy właśnie na tym ci zależy..., a mieszkanie to już chyba osobna sprawa?

  Zobacz cały wątek: Opieka nad dzieckiem, żona nie pozwala zabrać mi dziecka

 • Bez sensu. Jakby mój prawnik naliczał mi opłaty za wysłane maile, wyśmiałbym go od razu xD. Ja potrzeba pomocy przy rozwodzie, to ja mogę podrzucić numer do pana Wiktora 501 765 119 Kancelaria radców prawnych Dubiel & Sawinda. Polecił mi ich znajomy - nie żałuję, że mu zaufałem. Była żona nie chciała mi dać rozwodu, mimo tego, że od dawna nie żyliśmy razem, a z moją obecną żoną oczekiwaliśmy już wówczas dziecka. Rozwód - pewnie jak każde - nieprzyjemny, ale nie wyobrażam sobie, co to byłby za koszmar, gdybym nie miał kogoś, kto zająłby się moimi sprawami.a

  Zobacz cały wątek: polecam adwokata rozwód


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane