Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Garbar89

  • Login: Garbar89
  • Data rejestracji: 2018-02-10
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Garbar89

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam zwracam sie do was z pytanie czy nalezy mi sie zwrot kaucji jezeli w umowie jest taki o to zapis "W przypadku wypowiedzenia umowy najmu przez najemce przed upływem 9 miesiecy od dnia zawarcia umowy najmu kaucja nie podlega zwrotowi" w dalszej czesci jest zapis ktorego niestety na obecna chwile nie mam przy sobie dodam jak bede mial umowe ze obowiazuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia, mieszkanie wynajmowalem przez 11 miesiecy zglosilem w 8 miesiacu ze bede mieszkal tylko do konca 11 miesiaca. Czy ten zapis jest jasny? Czy powinienem odzyskac pieniadze? Czy wypowiedzenie umowy rowna sie z ostatnim dniem zamieszkania i zdania mieszkania czy wtedy gdy zglaszam??

    Zobacz cały wątek: Zwrot kaucji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.