Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Iga2712

Ostatnie posty Iga2712

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam bardzo serdecznie ! Bardzo proszę o pomoc. Mam 2 letnią córeczkę, ojcem biologicznym jest mój były partner, nie bylismy małżeństwem i rozstaliśmy się, obecnie jestem w związku z innym mężczyzną, miesiąc temu wzięliśmy ślub, przyjęłam nazwisko męża, a moja córka nosi nazwisko biologicznego ojca; ojciec biologiczny mojej córki ma ustalone przez sąd kontakty z dzieckiem, oraz alimenty, jednak razem z mężem chcielibyśmy, żeby dziecko nosiło nasze nazwisko, chciałabm dowiedziec się , czy jest to możliwe ? pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    Zobacz cały wątek: Zmiana nazwiska dziecka


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane