Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: JolaJolieta

 • Login: JolaJolieta
 • Data rejestracji: 2018-10-12
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 16 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty JolaJolieta

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Igora Klimkowskiego bardzo szanuje. Mi ten prawnik pomagał w załatwieniu pozwolenia na budowę i nie dość, że udało mu się to zrobić w dwa-trzy tygodnie (nie wiedziałam że to wgl. możliwe!) to jeszcze naprawdę mało sobie za to policzył. Bardzo profesjonalny i uprzejmy człowiek. Miło nam się razem współpracowało - zupełnie zero stresu czy jakiś nieprzyjemnych sytuacji. Od siebie szczerze polecam. Podaje numer kontaktowy do mecenasa jakbyś chciała się umówić 600365228

  Zobacz cały wątek: Poszukuję prawnika - specjalisty od prawa budowlanego.

 • Hej basiakarnik. Dziękuję za polecenie Pani Izabeli Kontek. Za Twoją radą postanowiłam się do niej jak najszybciej umówić i rzeczywiście Pani mecenas zrobiła na mnie MEGA pozytywne wrażenie. Bez wątpienia ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie w prawie, a przy tym była dla mnie bardzo miła i uprzejma, dzięki czemu świetnie nam się razem rozmawiało. Pozdrowienia!

  Zobacz cały wątek: Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w BIK

 • Mi też swojego czasu bardzo pomogła Pani Izabela Kontek, choć sprawa była nieco inna. Generalnie wniosek mam taki sam - prawniczka rewelacyjna i naprawdę dzięki bogu, że trafiłam do niej. Żaden prawnik do tej pory nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi co ona.

  Zobacz cały wątek: idea money

 • Też polecam korzystać w takich sprawach z pomocy prawnika. To zawsze dużo pewniejsza opcja, niż kombinowanie na własną rękę... Pani mecenas Izabela Kontek prowadzi konsultacje prawne i to chyba jedna z najtańszych i zarazem najlepszych opcji w Łodzi. Sama u niej na takich konsultacjach byłam i pamiętam, że byłam zdziwiona jak niewiele to kosztuje. Przy tym naprawdę mi to pomogło uporać się z zawiłościami prawnymi nad którymi od dawna tkwiłam ;) Polecam.

  Zobacz cały wątek: Pomyłka w Księdze Wieczystej

 • Hej, jestem już po pierwszej wizycie u Pana Klimkowskiego. Wszystko rzeczywiście jest tak jak mówiłaś - i jak na razie jestem wprost zachwycona. Rewelacyjnie nam się razem współpracuje, a Pan mecenas jest bardzo miły i uprzejmy. Dzięki za utwierdzenie mnie w decyzji by się do niego umówić, bo nie wyobrażam sobie teraz współpracy z kimkolwiek innym.

  Zobacz cały wątek: Prawnik Igor Klimkowski z Łodzi

Więcej postów użytkownika JolaJolieta


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane