Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: MaRekczek

 • Login: MaRekczek
 • Data rejestracji: 2017-09-25
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty MaRekczek

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jeśli chcesz się dowiedzieć wielu ciekawych informacji na temat wyceny nieruchomości, na czym polega i jak się ja przeprowadza to zapoznaj się z artykułem: [url]https://nowawrzesnia.pl/index.php/aktualnosci/item/5589-wycen-i-sprzedaj-nieruchomosc-we-wrzesni[/url] . Tekst został napisany przez eksperta, który ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o wycenę nieruchomości. Jest napisany na przykładzie miasta Wrześni, ale nie ma to dużego znaczenia. Tekst jest napisany prostym językiem żeby każdy użytkownik wiedział o co chodzi, ale zawiera najważniejsze informacje z zakresu wyceny nieruchomości. Przeczytaj tekst a znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.

  Zobacz cały wątek: Wycena nieruchomości

 • Ze swojej strony mogę polecić Panię Adwokat Małgorzatę Tokarz. Co prawda osobiście nie musiałem korzystać z jej usług, ale mój brat niestety się rozwodził i też nie chciał, aby poprzez rozwód rodziców ucierpiały dzieci. Pani adwokat rzetelnie zajęła się sprawą, szybko i sprawie potoczyła się rozprawa na szczęście była żona nie sprawiała żadnych problemów. Uważam, że jeżeli się zdecydujesz to będziesz zadowolony z usług Pani Małgorzaty.

  Zobacz cały wątek: szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane