Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Malgorzata76

 • Login: Malgorzata76
 • Data rejestracji: 2010-01-22
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 17 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Malgorzata76

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Trzeba dobrze uzasadnić. Musisz przedstawić swoją sytuację majątkową i wykazać, że kwota jest uciążliwa do spłaty. Polecam sprawdzonego adw. Piotra Meller 502-199-050 może Ci podpowie co napisać aby przeszło. Ja byłam bardzo zadowolona z jego pracy.

  Zobacz cały wątek: Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

 • Z tego co wiem to jeżeli jest rozwód bez orzekania o winie to żona może się domagać alimentów tylko jeżeli wykaże, że jest w niedostatku. Ale może lepiej skorzystać z rady specjalisty. Ja korzystałam z pomocy adw. Piotra Meller 502-199-050. Byłam bardzo zadowolona. Bardzo konkretny i rzetelny człowiek. W Twojej sytuacji trochę niekorzystnie wypadają jej kłopoty zdrowotne i brak pracy. Chyba, że ma jakiś majątek albo dochody.

  Zobacz cały wątek: sprawa o alimenty na matkę

 • Oczywiście, że możesz. Ale najlepiej zrób to z jakimś świadkiem np. mamą, żeby później mąż Ci nie zarzucił, że porzuciłaś go i porwałaś dzieci. Może najlepiej zaciągnąć wiedzy u jakiegoś specjalisty żeby ustalić najkorzystniejszy dla Ciebie sposób wyprowadzki. W pozwie można wnieść o zabezpieczenie alimentów na czas postępowania, przynajmniej mi tak radził adw. Powodzenia.

  Zobacz cały wątek: CZY MOGE ODEJSC OD MALZONKA Z DZIECMI PRZED ROZWODEM ???

 • Trochę wcześnie ale musisz sama podjąć trudna decyzję. Pamiętaj, że jakąkolwiek podejmiesz będzie ona miała wpływ na całe Twoje życie. Może rzeczywiście rodzice trochę ochłoną i odpuszczą z czasem. Poza tym wiele zmienia sam fakt urodzenia dziecka. Mówi się, że dziecko łagodzi sytuację, ale oczywiście nie zawsze. Daj sobie szansę, dziecko w tym wieku w dzisiejszych czasach to nie dramat. Nikt nie mówi, że będzie łatwo ale z czasem możesz kogoś poznać i stworzyć dla dziecka normalną rodzinę. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

  Zobacz cały wątek: Rodzice chcą żebym usunęła ciąże

 • Myślę, że rada skorzystania z pomocy adwokata nie jest zła. Zastanów się czy sam sobie poradzisz bo już na wstępie widać, że łatwo nie będzie. Ja skorzystałam z pomocy dobrego adwokata też z polecenia, mec Piotr Meller 502-199-050 tel z wizytówki. Mogę Ci go polecić bo byłam bardzo zadowolona z jego pracy. wybiera najlepsze rozwiązania dla klienta i jest nad wyraz skuteczny.polecam i życzę powodzenia. Ja na szczęście mam to już za sobą.

  Zobacz cały wątek: Mąż nie chce zgodzić się na rozwód-i co dalej?

Więcej postów użytkownika Malgorzata76


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane