Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Pola131

 • Login: Pola131
 • Data rejestracji: 2019-01-10
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Pola131

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • P.S. Za przestępstwa popełnione przez dzieci odpowiadają rodzice, więc proszę uświadomić sąsiadkę, żeby lepiej przystosowała swoje dziecko do życia w społeczeństwie. (Chyba, że nie przeraża ją wysokość odszkodowania za poniesione szkody psychicznie, które może przyjść jej zapłacić.)

  Zobacz cały wątek: ćwiczenia śpiewu w bloku mieszkalnym

 • Droga Pani, Nie ma absolutnie żadnych podstaw prawnych zakazujących śpiewania lub grania na instrumentach w blokach. (Tym bardziej, jeśli córka nabywa uprawnienia zawodowego muzyka i w przyszłości będzie to jej źródło utrzymania). Proszę walczyć o swoje i nie dać się zastraszyć! Niech Pani zbiera wszelkie dowody, obraźliwe karteczki czy zeznania osób będących świadkami obraźliwych sytuacji. Proszę zagrozić prostackiej sąsiadce możliwością złożenia pozwu o publiczne szkalowanie i nękanie. (A przynajmniej o tzw. mozliwości popełnienia przestępstwa - stany depresyjne córki są na to najlepszym dowodem) Proszę pamiętać, że na chęć samorozwoju nie ma paragrafu, natomiast na publiczne upokarzanie i obrażanie już tak. Życzę powodzenia i wytrwałości w walce o swoje prawa.

  Zobacz cały wątek: ćwiczenia śpiewu w bloku mieszkalnym


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane