Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Punia5

Tematy założone przez użytkownika Punia5

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty Punia5

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzień dobry, jest taka sprawa, że mój mąż miał ojca, który właśnie zmarł. Mieszkał on z druga żoną w innym mieście. Mój mąż byl jedynym biologicznym synem ojca, natomiast druga żona ma jeszcze córkę z poprzedniego związku. Nie wiemy czy był testament, czy jest jakiś spadek, jak się tego dowiedzieć? czy złozyc po prostu wniosek o stwierdzenie nabycia spadku? Do sadu miejsca zamieszkania zmarłego? Dodam tylko, ze mój mąz i zona jego ojca sa w nieprzyjacielskich stosunkach.

  Zobacz cały wątek: SPADEK PO OJCU

 • Witam Jaką karę może ponieść osoba która napadła na spacerującą parę. Obydwoje zostali pobici. Nie chciał nic ukraść po prostu zaczepiał żeby pobić. Proszę o szybką informację! Czy poszkodowani dostaną za to jakieś odszkodowanie?

  Zobacz cały wątek: Odszkodowanie


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane