Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Samarama

 • Login: Samarama
 • Data rejestracji: 2018-10-31
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 10 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Samarama

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Również dziękuję :D numer bardzo się przyda! Pan Igor Klimkowski to bardzo dobry prawnik, ale chyba przez to, że dopiero od niedawna prowadzi własną działalność ciężko było mi znaleźć do niego kontakt. Jutro dzwonie i się umawiam na wizytę.

  Zobacz cały wątek: Wykreślenie informacji z BIK

 • U mecenasa Klimkowskiego też byłam, ale akurat tylko na konsultacji prawnej. Niemniej jednak specjalista rewelacyjny! Pierwszy raz spotkałam się z tym by prawnik był tak miły i cierpliwy i w zasadzie bezinteresownie poświęcił mi tyle czasu i uwagi :) Zapłaciłam może ze sto złoty, a Pan Klimkowski pomógł mi uporać się skutecznie właściwie ze wszystkimi moimi problemami!

  Zobacz cały wątek: Idea Bank

 • Pani Izabela Kontek to świetna prawniczka - jedna z niewielu osób jakie znam, która angażuje się w stu procentach w każdą prwoadzoną przez siebie sprawę i zawsze daje z siebie sto procent. Wahającym się polecam się do niej umówić - na podstawie własnych doświadczeń wiem, że potrafi ruszyć nawet najbardziej beznadziejną sprawę z miejsca. Można się do niej umówić przez tą stronę http://www.lexpertgroup.pl/#/main

  Zobacz cały wątek: Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w BIK

 • Panią Izabele Kontek szczerze polecam. jedna z niewielu prawniczek która nie dość, że potrafi skutecznie pomóc to jeszcze porozmawia, wesprze, poświęci czas... neiwiele jest tkaich osób w środowisku którym zależy na czymś więcej niż tylko pieniądzach, a moim zdaniem naprawdę szkoda. Z pewnością do Pani mecenas warto się umówić, choćby ze względu na to jej podejście :) polecam poczytać jej stronę http://www.lexpertgroup.pl/#/main

  Zobacz cały wątek: czy ktoś miał stycznosc z windykacja idea money

 • Ja właśnie idę do Igora Klimkowskiego by pomógł mi w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i że będzie miło, bo przyznam, że trochę się stresuje :) Na szczęście ten prawnik to pewniak, także pewnie martwie się na wyrost. Dam wam potem znać jak było jeśli chcecie.

  Zobacz cały wątek: Długi i upadłość konsumencka

Więcej postów użytkownika Samarama


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane