Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: StefanMazur

 • Login: StefanMazur
 • Data rejestracji: 2019-02-19
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 7 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty StefanMazur

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • no co Ty, żadne naruszenie, naruszenie byłoby wówczas gdy można byłoby zidentyfikować osobę.

  Zobacz cały wątek: ochrona danych

 • według mnie należy korzystać z wyspecjalizowanych kancelarii. Ja pisałem kilka razy do firmy wykorzystującej moje dane bezprawnie i bez skutku. Dopiero gdy skorzystałem z firmy specjalizującej się w ochronie danych to odniosło skutek. Polecam kancelarię IODO tel. 796660688, tam znalazłem pomoc, bez zbędnego gadania ukłądowców i ubeków, po prostu pomoc której potrzebowałem.

  Zobacz cały wątek: Ochrona danych osobowych - opinie

 • nie ma nic gorszego od życia z kimś kogo nie kochasz. szkoda tylko, że czasami jesteśmy zaślepieni emocjami. Ja tak miałem. Całe szczęście moja kancelaria otworzyła mi oczy i pokazała mi co jest najlepsze w sytuacji w której się znalazłem i co jest dobre dla moich dzieci (jak walczyć żeby dzieci nie były poszkodowane). Dlatego polecam z pełną odpowiedzialnością mecenasów z wawa-lex.pl to mecenasi z krwi i kości. Walczą do końca przy zachowaniu zdrowego rozsądku i nie dają obietnic bez pokrycia. Fakt, tak jak pisałeś tani nie są, ale warci swojej ceny, bo w konsekwencji sprawy rozwodowej która była źle poprowadzona koszty będę 100 razy większe niż koszty mecenas który poprowadzi sprawę tak jak powienien. Powodzenia i jeszcze raz zachęcam Cię do skorzystania z kancelarii wawa-lex.pl jakbyś chciał to lepiej kontaktuj się bezpośrednio na nr Pani Aleksandry wtedy szybciej umówisz termin ;) 578577500

  Zobacz cały wątek: Potrzebuję pomocy przy rozwodzie i szukam prawnika z Warszawy

 • jeśli chodzi o sprawy spadkowe to tylko wawa-lex.pl To niesamowite jak potrafią załatwić sprawę. Myślałem, że będzie się to ciągnęło latami, a Pani mecenas wytłumaczyła mi jak sprawa może się potoczyć i jakie opcję są najkorzystniejsze. Będę dozgonnie wdzięczny co ta kancelaria dla mnie zrobiła. Polecam!!!!!! Jak zadzwonicie na nr 578577500 to powołajcie się na Stefana Mazura. Panie Mecenas będą wiedziały z czyjego polecenia jesteście ;)

  Zobacz cały wątek: POSZUKUJE DOBREGO PRAWNIKA SPECJALIZUJĄCEGO SIĘ W PRAWIE SPADKOWYM WARSZAWA !

 • Nie pierwszy raz się tutaj wypowiadam i konsekwentnie polecam adwokatów z wawa-lex.pl Polecam ich, gdyż bardzo mi pomogli w sprawie rodzinnej. Bardzo zaangażowani. Trafiłem do nich po dwóch nieudanych próbach dobrania odpowiedniego pełnomocnika. Polecam i życzę powodzenia. Potwierdzam innych komentujących, że do najtańszych nie należą ale warci są swojej ceny. Wiem, że ktoś pisał, że ma problem z aktualnym nr tel więc pozostawiam 578577500

  Zobacz cały wątek: Dobry adwokat - warszawa

Więcej postów użytkownika StefanMazur


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane