Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Zabusia224

• Login: Zabusia224
  • Data rejestracji: 2015-06-18
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Zabusia224

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam serdecznie chciałam się zapytać gdyż ostatnio zostałam oskarżona przez sasiadke o popełnienie wykroczenia z art.124par.1(wyrwanie drzewek ,zniszczenie mienia itp) byłam złożyć zeznania ze jestem niewinna lecz odpowiedzieli mi na to ze jeżeli znajdzie się świadek potwierdzający moje przestępstwo lub potwierdzający się moje przyznanie do tego zostane skazana ,dodam że tego na prawdę nie zrobiłam choć miałam chęci i każdy z sąsiadów o tym wiedział a teraz nikt mi nie wierzy . Dziś zdążył się incydent w sklepie byłam z 2 dzieci ryczacych płaczących i przez przypadek zapomniałam wyciągnąć chusteczek z kosza pod wózkiem , po krótce ochroniarz moje wyjaśnienia ,przeprosiny, spalenie się ze wstydu bo nie szło nic do niego przemówić ze dopłace itd., policja ,mandat 100zl i teraz nasuwa mi się pytanie czy w tamtej sprawie będą mieli wgląd na to co się dziś stało ? Czy to się jakoś łączy ? Jak teraz na mnie będą patrzeć i uważać moje zeznania za prawdziwe? Dodam że nigdy prze nigdy nie byłam za nic karana nie ukradłam nawet lizaka! Proszę o odpowiedz

Zobacz cały wątek: proszę o pomoc

• Witam serdecznie chciałam się zapytać gdyż ostatnio zostałam oskarżona przez sasiadke o popełnienie wykroczenia z art.124par.1(wyrwanie drzewek ,zniszczenie mienia itp) byłam złożyć zeznania ze jestem niewinna lecz odpowiedzieli mi na to ze jeżeli znajdzie się świadek potwierdzający moje przestępstwo lub potwierdzający się moje przyznanie do tego zostane skazana ,dodam że tego na prawdę nie zrobiłam choć miałam chęci i każdy z sąsiadów o tym wiedział a teraz nikt mi nie wierzy . Dziś zdążył się incydent w sklepie byłam z 2 dzieci ryczacych płaczących i przez przypadek zapomniałam wyciągnąć chusteczek z kosza pod wózkiem , po krótce ochroniarz moje wyjaśnienia ,przeprosiny, spalenie się ze wstydu bo nie szło nic do niego przemówić ze dopłace itd., policja ,mandat 100zl i teraz nasuwa mi się pytanie czy w tamtej sprawie będą mieli wgląd na to co się dziś stało ? Czy to się jakoś łączy ? Jak teraz na mnie będą patrzeć i uważać moje zeznania za prawdziwe? Dodam że nigdy prze nigdy nie byłam za nic karana nie ukradłam nawet lizaka!A także czy mam już założoną jakąś teczkę a jeśli tak to przez ile to będzie widniało? Proszę o odpowiedz

Zobacz cały wątek: proszę o pomoc

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane