Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: a-w86

Ostatnie posty a-w86

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, Jakis czas temu wzielam kredyt. Splacilam go ok 2 lata temu, bynajmniej mi sie tak wydawalo. Bo placilam raty i zalacilam tez ostatnia rate. Dzisiaj poszlam do innego banku aby wziac nowy kredyt gotowkowy i okazalo sie, ze wisze jeszcze na tamtą umowę pieniadze. Okazalo się, ze bank po mojej ostatniej wplacie nie poinformowal mnie o tym, ze kredyt nie zostal zamkniety i przez caly ten czas(prawie 2 lata) rosly odsetki(wynosza one juz prawie 900 zl). Przez ten okres bank ani razu nie wyslal do mnie zadnego pisma z prosba o zaplate, wgl mnie o niczym nie poinformowal, nie dowiedzialabym sie niczego gdybym nie brala nowej pozyczki! Czy bank miał prawo tak sie zachowac? Mial prawo mnie o tym nie poinformowac? Moge ubiegac sie o jakies odszkodowanie w tej sprawie?

    Zobacz cały wątek: Odszkodowanie


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane