Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: aahm

Ostatnie posty aahm

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Przepraszam, za literówki, za szybko pisane :)

  Zobacz cały wątek: grozba ... 190kk

 • Szczerze mówiąc to dziwne, co piszesz. Student prawa, 3 roku i nie wiec co robić. Jesteś niepełnosprawny, a dość dobrze się bawisz. Ale do rzeczy. Po pobiciu robi się odbukcję, policja spisuje sprawcę i spisuje dane świadków. Odobiście zostałem pobity przed domem i za uderzenie i złamanie zęba sprawca dostał 3 w zawiasach. Nawet nie miałem świadka, sam zadzwonił na policje, pomyśl sobie, taki idiota. Po drugie, udowodnienie gróźb karalnych to ciężka sprawa. Druga strona musi mieć zeznanie bezstronnego świadka, nie rodziny. Jeśli on Cię nie nagrywał, to mów, że do niczego takiego nie doszło, że to on był napastnikiem, że próbuje się zemścić. Bądź miły na przesłuchaniu, nie denerwuj się, nie dawaj podstaw do podejrzeń, że takie coś mogłeś zrobić.

  Zobacz cały wątek: grozba ... 190kk

 • Nic, niestety. Chroni ich immunitet, "odpowiednio" skonstruowane prawo, znajomości itd. To po pierwsze. Po drugie w polskim prawie, to pozwany ma 3 razy więcej praw niż Ty. Ty masz głównie obowiązki. Sam się przekonałem i przekonuję o tym dalej prowadząc sprawę. Gdybym swoje spostrzeżenia miał opisać to byś się za głowę złapała. Ci młodzi sędziowie, a właściwie sędziny muszą się dość szybko dorobić, miej to na uwadze. Kultura osobista spada na psy, z każdym kolejnym pokoleniem. Kontakty między sędziami i adwokatami to rzecz normalna, a nie zakazana. Kiedyś czekałem na spoją sprawę, byłem kolejny na wokandzie. Weszła pewna kobietka, adwokat, porozmawiała i już była przede mną w kolejce, a mnie zostało 30 minut czekania i modlitwa do Boga. Kiedyś moją sprawę przeciwko bandycie prowadziła stardza sędzina przed emeryturą, nawet nie ma co porównywać. W tej chwili to już nie są sądy. Samotnie pozywając kogoś, słusznie, narażasz się na wyśmiewanie, uchylanie pytań itd. Dlaczego? Bo jesteś sam/sama. Weź ze sobą, jeśli Cię nie stać na adwokata, znajomego na rozprawę. Będziesz mieć świadka i ignorancja powinna zniknąć.

  Zobacz cały wątek: Zachowanie sedziego


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane