Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: adam.byk

 • Login: adam.byk
 • Data rejestracji: 2014-01-17
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty adam.byk

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Najlepszy prawnik z Poznania jakiego znam to Paweł Żywiecki. Ma kencelarię na Nowowiejskiego. Nie sposób jej nie zauważy. Bardzo kompetenty facet, który potrafi wszytsko dokładnie wytłuamczyć. Tu można sobie o nim poczytać http://www.adwokatzywiecki.pl

  Zobacz cały wątek: Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

 • Ja w zeszłym roku korzystałem z usług mec. Pawła Budrewicza. Facet naprawdę zna się na rzeczy. Żona przed sądem próbowała ze mnie zrobić potwora, ale dzięki mojemu pełnomocnikowi jej się nie udało. Przytaczała bzdurne argumenty i fałszywe dowody, ale wszytsko to zostało obalone. Walka była zacięta, ale udało się. W toku sprawy wydało się, że żona od lat miała kochanka, a chciała, żeby rozwód był orzeczony z mojej winy, bo ją niby biłem...nigdy ręki na nię nie podniosłem i nigdy nawet nie doszło do jakiejś ostreje wymiany zdań. Chciała rozwodu z mojej winy, bo zamarzyły jej się alimenty. Myślała, że będę utrzymywał po rozwodzie ją i jej kochasia. I tu się pomyliła.

  Zobacz cały wątek: Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane