Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: cristi1986

• Login: cristi1986
  • Data rejestracji: 2018-02-06
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty cristi1986

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • witam otuz mam problem z pracownica socjalna z 1 malzenstwa mam syna ktorego dobrowolnenie oddalam pod opieke bylego meza z obecnego malzenstwa mam 3 dzieci wczesniej nie bylo takich problemow ale z momentem przeprowadzki przyszla do nas pracownica mops na obecna chwilke nie korzystamy z ich pomocy dowiedziala ze mam kuratorke i pochodze z paotologicznej rodziny i od tamtej pory trakuje mnie jak patologie mimo ze wszystko robie sama maz wogule nie pomaga w niczym dzieci czyste wszystko nowe ,nakarmione ,nie ma alkocholu, nie ma przemocy jest tylko choroba meza schizofremia ona mnie wprost neka narzuca nawet zabronienie dzieciom bajek dzieci w wieku 2,5 4 i 5 lat. od kiedyu zaszlam w ciaze w sierpniu mam problemy zdrowotne do tego stopnia ze nie zawsze moge nawet wyjsc z domu przez co nieregulnie dzieci trafialy do przedszkola a obowiazek szkolny przeciexz obowiazuje od 6 roku życia. na obecna chwilke mam nastepny zabieg namarca i bije sie isc do szpitala bo socjalna wobec mnie nadurzywa swojej wladzy tym bardziej ze nie korzystamy z mopsu.na obecna chchwile ta opieku nka socjalna nachodzi mnie przynajmiej 1 w tygodniu wyprowadza z rownowagi az do placzu gdzie ja nie moge sie denerwowac gdyz oprucz ciazy jest dysplazja o kturej zabieg zdecyduje kiedy urodze i cukrzyca dieta w przypadku stresu nie dziala wygloda na to ze bede musiala jechac na insulinie doprowadza do placzu i do tego stopnia ze 2 dni dochodze do siebie co mam zrobic kuratorka nie ma do mnie zadnych zastrzezen tylko do meza ze nie pomaga mi w obowiazkach. co mam zrobic straszy mnie sadem tylko na podstawie ze nieregulalnie dzieci w przedszkolu a toc to nie moja wina ze mam problemy ze zdrowiem to nawet nie podstawa dzieci nie maja jeszcze 6 lat. boje sie isc na zabieg bo nie wiem co jej jeszcze do glowy wpadnie . czy mam wogule obowiazek ja wpuscic do domu ? skoro to juz nekanie anie pomoc czy czy w tym przypadku moge zlozyc na nia skarge? co mam zrobic w chciwli obecnej ja nie moge miec prywatnego zycia a to juz przesada

Zobacz cały wątek: skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.