Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: d7775

• Login: d7775
  • Data rejestracji: 2008-05-26
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty d7775

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • i tu się mylisz, Laslo, dokładnie tak jak napisałeś BIK to biuro informacji kredytowej, ale to nie oznacza, że tylko bank może tam umieścic Twoje dane, ale, że bank udzielając Ci kredytu sprawdza czy nie figurujesz w bazie danych BIK; wówczas żaden bank nie udzieli Ci kredytu; Twój post jest sprzed roku a ostatnio miałam okazję jechac pociągiem, gdzie wisiała informacja, że jadąc bez biletu i nie płacąc kary możesz zostac umieszczony właśnie w BIK i co Ty na to?? Nie dostaniesz kredytu, nie weźmiesz nic na raty, nie kupisz nawet telefonu komórkowego...

Zobacz cały wątek: PRESCO!POMOCY!!!

• czy wy jestescie nienormalni?? tu chyba wypowiadaja sie tylko takie osoby ktore nie sa w ogole w temacie przeciez alimenty od obojga rodzicow musza byc adekwatne do ich zarobkow; mowisz 300 zl ojciec to i 300 zl matka? no to podam ci taki przyklad: moj byly pracuje za granica zarabia w przeliczeniu na zlotowki ok.4000 zl ma zasadzone alimenty w wys.400 zl to jest zaledwie 10% jego dochodow wiec skoro ma byc po rowno to ja tez 10% moich zarobkow czyli 80 zl bo zarabiam mies. 800 zl bo z jakiej racji ja mam lozyc 50% mojej pensji co zreszta robie po obliczeniu wszystkich kosztow zwiazanych z wynajeciem mieszkania jego utrzymaniem, wydatkach na jedzenie, oplatami za przedszkole, telefon? mam jeszcze wyliczac?

Zobacz cały wątek: Wysokość alimentów - a dochody ojca

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane