Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: dominika70

 • Login: dominika70
 • Data rejestracji: 2015-02-25
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 8 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty dominika70

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • w moim wypadku nie było mowy o separacji. Od razu złożyłam wniosek o rozwód, bo nie potrafiłam żyć z mężczyzną który mnie zdradzał. Dobrze że pomógł mi we wszystkim adwokat Kamil Flatow z kancelarii adwokackiej w Płocku (http://plock-adwokat.pl/). O alimenty też złożyłam wniosek do sądu i na szczęście dzieci mają alimenty a ja mam święty spokój i rozwód za sobą.

  Zobacz cały wątek: separacja

 • w Płocku dobrym adwokatem godnym polecenia jest Adwokat Kamil Flatow z kancelarii adwokackiej http://plock-adwokat.pl/ w Płocku. Adwokat ma swoją kancelarię przy ul. Piasta Kołodzieja 1 lok. 5. Mi ten adwokat pomógł w sprawie rozwodowej, podziale majątku i ustaleniu alimentów na dzieci.

  Zobacz cały wątek: Dobry adwokat -Płock

 • akurat ta kwestia jest dość skomplikowana. Jest duże prawdopodobieństwo że Twoja żona może domagać się połowy majątku zanim podpisaliście intercyzę, ale dobrze by było gdybyś skontaktował się z prawnikiem. U nas było podobnie, również podpisaliśmy intercyzę a po rozwodzie mąż domagał się części majątku, bez podstawnie. Skontaktuj się z adwokatem który nam pomógł. Możesz umówić na spotkanie, na poradę prawną. Adwokat Kamil Flatow w kancelarii adwokackiej http://plock-adwokat.pl/ w Płocku pomoże ci rozwikłać tą zagadkę.

  Zobacz cały wątek: Podział majątku przed podpisaniem intercyzy

 • ciekawa kwestia. Albo dostaniesz odszkodowanie ze swojego ubezpieczenia (o ile jesteś ubezpieczony), albo szczęśliwym trafem dostaniesz odszkodowanie do Jeronimo Martins bo to on jest właścicielem Biedronki. Wg mnie powinieneś skontaktować sie z prawnikiem. Jeśli nie dostaniesz odszkodowania od sprawcy wypadku to powinieneś skierować sprawę do sądu, bo ewidentnie należy ci sie odszkodowanie od Jeronimo Martins.

  Zobacz cały wątek: odszkodowanie od biedronki

 • musisz najpierw odzyskać prawo jazdy, a potem ubiegać się u ubezpieczyciela o zniżki za bezszkodową jazdę

  Zobacz cały wątek: Zniżka ubezpieczeniowa bez prawa jazdy

Więcej postów użytkownika dominika70


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane