Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: gabriel8822756

Tematy założone przez użytkownika gabriel8822756

• TYTUŁ
    ODPOWIEDZI
    OSTATNI POST

Ostatnie posty gabriel8822756

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Sprawy maja się tak iż pochowalem ojca, siostra ojca nie chce oddac mi samochodu jesli nie zaplace jej 5000 zł rekompensaty za sprowadzenie ojca z zagranicy ( prawdopodobnie koszty pokrywala matka ojca, moja babka) w dalszej rozmowie wyniklo iż moj ojciec przed smiercia podpisal umowe darowizny samochodu na rzecz swojej siostry co dla mnie jest bardzo dziwne gdyz jesli by miala taka umowe to domyslam sie ze nawet by ze mna nie rozmawiala i nie chciala 5000 zł rekompensaty tylko sprzedala samochod i miala o wiele wiecej. Z tego co mi też wiadomo ojciec wracal do polski aby sie podleczyc a po tem mial zamiar znowu wrocic za granice wiec tym bardziej dziwi mnie darowizna. Prosze was powiedzcie co mam w tym wypadku zrobić i jak postompić?? Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.

Zobacz cały wątek: Spadek z zagranicy

• "tylko właściwość sądu będzie uzależniona od ostatniego miejsca zamieszkania ojca" Ostatnie miejsce zamieszkania ojca to Grecja a przed Grecja mieszkał w miescie gdzie i ja teraz mieszkam. Napomkne też ze ojciec z matka rozwiedli sie sporo czasu temu

• "tylko właściwość sądu będzie uzależniona od ostatniego miejsca zamieszkania ojca" Ostatnie miejsce zamieszkania ojca to Grecja a przed Grecja mieszkał w miescie gdzie i ja teraz mieszkam. Napomkne też ze ojciec z matka rozwiedli sie sporo czasu temu

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane