Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: hala62

  • Login: hala62
  • Data rejestracji: 2009-12-01
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty hala62

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • W 2009 r. dostałam w darowiznie mieszkanie od babci. Notariusz u ktorego spisywalysmy akt not. powiedział ze jesli w ciagu 3 lat zaden z synów mojej babci - oprócz mojego taty jest jeszcze dwóch - nie wystapią do sadu o zachowek to sprawa ulega przedawnieniu w 2012 i jako obdarowana wnuczka nie bede musiała zadnego z synów babci (wujków) spłac. czy mam racje? czytałam rozne opienie jedni mowią ze 10 lat od darowizny inni 3 lata a ja szczerze mowiąc nie rozumiem tych przepisów, więc prosze o podpowiedz

    Zobacz cały wątek: Darowizna przed śmiercią a zachowek


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane