Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: janek9

Ostatnie posty janek9

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Hahaha, jak trzeba być głupim żeby nie spodziewać się kontroli? Płacisz raz i bardziej ci się to opłaci niż teraz notoryczne kontrole, bo będą sprawdzać czy oby napewno nie puszczasz radia teraz, no chyba że wreszcie zapłacisz w lokalu za te radio, tzn. za możliwość puszczania z niego muzyki. A co do muzyki takiej jak szum lasu itp. dobre pytanie, jeżeli się stwierdzi że nagrywało się ją samemu to nie wiem co też urzędnicy mieli by zrobić bo jak dla mnie nie należy im się wówczas ani jeden grosz. Zaznaczam jednak że puszczanie oryginalnych płyt też będzie wymagało opłaty, a nieoryginalne mogą spowodować mega lipę i wezwanie policji.

    Zobacz cały wątek: Nielegalne radio i kontrola w lokalu gastronomicznym?

  • Witam Mam taki problem jestem po rozwodzie juz parę lat z była żoną mamy córeczkę, na którą płacę co miesiąc alimenty mam pełne prawa do dziecka co mogę zrobic w sytuacji, gdy moja żona chce się wyprowadzić do innego miasta?Ja chyba tez mam prawo o tym decydować?Z góry dziękuję za pomoc

    Zobacz cały wątek: prawa rodzicielskie


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane