Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: kacper111

• Login: kacper111
  • Data rejestracji: 2010-02-08
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty kacper111

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam , mam podobną sytuacje , ja również podpisywałem umowę z bankiem BPH 3 lata temu podjałem kwotę z karty debetowej i ją spłaciłem . Podczas fuzji banków BPH i Pekao , cesje z umowy przejął Bank Pekao i wysłał mi nową kartę z której korzystałem ok 1,5 roku wstecz. Wiem że sprawa jest w windykacji i wysłałem pismo do opiekuna w banku pekao z prośbą o rozłożenie na raty. Chciałbym zdać pytanie czy moja sytuacja przedstawia się podobnie co do Pani powyżej ?? Zaznaczam iż podpisałem podobną umowę dot.dobrowolnym poddaniu się egzekucji do pdowójnej kwoty wartosci zadłużenia z karty. Zapomniałem dodać: Nowej umowy z bankiem Pekao po fuzji nie podpisywałem jedynie mają cesję z umowy sprzed 3 lat z bankiem BPH Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedż.

Zobacz cały wątek: Bank Pekao S.A.

• Witam , mam podobną sytuacje , ja również podpisywałem umowę z bankiem BPH 3 lata temu podjałem kwotę z karty debetowej i ją spłaciłem . Podczas fuzji banków BPH i Pekao , cesje z umowy przejął Bank Pekao i wysłał mi nową kartę z której korzystałem ok 1,5 roku wstecz. Wiem że sprawa jest w windykacji i wysłałem pismo do opiekuna w banku pekao z prośbą o rozłożenie na raty. Chciałbym zdać pytanie czy moja sytuacja przedstawia się podobnie co do Pani powyżej ?? Zaznaczam iż podpisałem podobną umowę dot.dobrowolnym poddaniu się egzekucji do pdowójnej kwoty wartosci zadłużenia z karty. Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedż. Pozdrawiam Łukasz Drofiak

Zobacz cały wątek: Bank Pekao S.A.

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane