Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: kacper1331

  • Login: kacper1331
  • Data rejestracji: 2016-02-11
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty kacper1331

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, Mam pytanie, czy jeżeli dałem komuś pieniądze, i nie chciałem ich zwrotu ale po pewnym czasie uświadomiłem sobie, że to nie mała kwota i chciałem ich zwrotu a osoba się na to zgodziła, mam prawo do ich odzyskania, jeżeli osoba która pieniądze dostała zgodziła się mi je oddać lecz nie podała terminu ?? W prawdzie podała termin, ale kręci że się podczas podawanie go, nie zrozumieliśmy :) Nie mam nic na piśmie... mam potwierdzenie przelewu na jej konto i zapiski rozmów. Pozdrawiam

    Zobacz cały wątek: Darowizna


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane