Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: kamillo1978

Ostatnie posty kamillo1978

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Nie wiem czy jest jakaś kwota którą on ma płacić, czy musi,zmuszony to na pewno nie jest bo nie jest jej ojcem, dlatego sam się pytam, ale razem mieszkają żyją i maja wspólne dochody.Co do odwiedzin to nic mi nie wisi i walczę o kontakty 4 lata i nadal bez skutecznie,a poza tym jak mam widywać córkę,przecież pisałem że matka ją wywiozła zagranice.

    Zobacz cały wątek: Płacenie alimentów

  • Witam!Mam taki temat odnośnie płacenia alimentów na dziecko które jest od pewnego czasu zagranicą w Irlandii ,dokładnie to od ponad roku.Do czasu pobytu dziecka z matką w Polsce płaciłem do rąk własnych opiekuna córki czyli matki.Jak zabrała dziecko i bez mojej zgody uciekła zagranice przestałem płacić bo nie miałem komu!aż do czasu zabierania mi przez komornika który przekazuje ta kwotę alimentów dziadkom dziecka.Problem właśnie tkwi mój w tym dlaczego ja muszę utrzymywać tych dziadków i czy muszę płacić te alimenty jak matka z córką przebywa zagranica i założyła rodzinę,jest po ślubie i ma dochód przypadający na każdego członka rodziny wraz z moją córką.Czy jest jakaś kwota której nie może przekroczyć żebym płacił alimenty?,jak to się ma co do zagranicy?Proszę o odpowiedz i wsparcie.Pozdrawiam

    Zobacz cały wątek: Płacenie alimentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane