Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: karolaM

 • Login: karolaM
 • Data rejestracji: 2019-06-12
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty karolaM

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • zus się czepia teraz wszystkich o wszystko. nadrabiają braki w kasie i im się to niestety udaje :( na Twoim miejscu poszłabym na poradę do prawnika. Z czystym sumieniem polecam LEXi Kaneclarię Prawną i mec. Gawłowicza. Korzystała z jego usług moja siostra i tylko dzięki mecenasowi wygrała, koszty porady nie są aż tak wysokie, a przynajmniej masz pewność co możesz zrobić. Z tego co wiem prowadzą wiele takich spraw. ewentualnie poszukaj jakiś pora darmowych, ale na nich to zazwyczaj niczego się nie można dowiedzieć.

  Zobacz cały wątek: Odmowa wypłaty zasiłku

 • zalecam wynająć prawnika, co prawda trzeba zapłacić, ale szanse na wygraną wzrastają. moja siostra sama walczyła z ZUS i niestety poległa. Teoretycznie sprawa była oczywista, bo zus kwestionował czy prowadzi firmę... firma była i jest prowadzona oczywiście. ale i tak przegrała, bo nie odpowiednio sie broniła. Znalazłyśmy dla niej doświadczonego prawnika, juz na pierwszym spotkaniu wyjaśnił dlaczego Zus wydał negatywną decyzję. W sądzie wygrała bez problemu. Mecenas wiedział co się wydarzy, przewidywał i uprzedzał. także ja bym przynajmniej omówiła sprawę z prawnikiem jeśli chcesz sama wszystko zrobić. spotkanie to przecież nie majątek

  Zobacz cały wątek: Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane