Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: kicaj415

Tematy założone przez użytkownika kicaj415

• TYTUŁ
    ODPOWIEDZI
    OSTATNI POST

Ostatnie posty kicaj415

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • nie rozsmieszajcie mnie idz cie robic najlepiej za 500 zl i dzieki takim ludziom zarabiamy jak zarabiamy a zaplac alimenty 600 z 1200 i zyj dalej to pogadamy

Zobacz cały wątek: Alimenty bez rozwodu

• HAHAH powie pewne Płać i płacz te male firemki najwiecej koszto ponosza dlaczego jest prad taki drogi? Ja widze jak ten rzad dziala ze firmy male upadaja widze ile miejsc jest pustych w moim miescie o lokale chodzi mam nadzieje ze wie co robi..bo widac co innego

Zobacz cały wątek: Expose Donalda Tuska.

• Wlaśnie i co Pan Tusk na to? jak nie to panowie do sądu bo w sądzie macie wygrane bowiem na umowe zlecenie z tego co wiem nie można regulować czsu pracy mowy nie ma o zadnych systemach a tym bardziej za zero zlotych he malo tego skladki mogą byc nie cale wiec proponuje sprawdzic bo jak cos tam nie jest placone nie mozna pozniej isc na zwolnienie lekarskie w rwzie co ja powiem tak jak rzad ma dbac tak o nas to mam ich w dupie niech dalej niszcza wszystko oszukuja tak naprawde samych siebie ha zapomnialem z taiej umowy ponoc komornik moze zabrac calosc wynagrodzenia bo to umowa cywilno prawna to ciekawostka dla takich ludzi jak ja alimenciazy wspaniale co ??? i jak tu isc na bialo do pracy hahah nikt nie pujdzie po to by oddac 100% lub 60% z calych 1200 zl nie wiem czy jakis ulung to liczyl w ogole w rządzie ile zostaje na zycie i bilety do pracy smiech na sali no ale wiecie jak taki co zarabia 20000 odda 600 zl to ma to gdzies....

Zobacz cały wątek: Pracownik na umowę zlecenie nie jest \"pracownikiem\"?!

• Niulka chcesz to pracuj  za darmo ja nie bede trzymaj palec w dupie szefowi lub szefowej dzieki takim jak ty co wala po 16 godzin dziennie inni nie maja pracy a pracodawcy oszczedzaja na nich .Ty jestes pazerna na pieniadze chcesz to zapierdaczasz nie kazdy zyje by pracowac he pracowac i nie kazdy jest toba i ma taka sytuacje jak ty .Powiem tak nie znasz mnie nie wiesz jak sobie radze i kim jestem wiec won odemnie i jeszcze jedno nie tylko ty jestes taka super pracus mozna charowac a i tak cale zycie nic nie miec a mozna miec dobry pomysl i nie harowac i miec bez przekretow.Powtarzam nie urodzilem sie po to by tylko pracowac rozumie do 10 godzin co drugi dzien a wekendy wolne z reszta nawet poszedl bym w wekend tylko zeby ktos za to zaplacil .Ty Niulka czegos nie kumasz albo jestes dziwna pisalem ze jak bym mial 2000 dal bym z checia te 600zl i wydal na dzieci jeszcze z 200 bo lubie z nimi spedzac czas ale nie da sie zarobic 2000 zl u nas no chyba ze po 16 h ale ja roznie sie tym od ciebie ze mysle o innych ktorym zabral bym miejsce pracy do tego kazdy powinien wykonywac maxymalnie 2 rodzaje pracy a nie 6 np i zabiera 5 miejsc pracy .Chodzi o to ze powinno sie w polsce zarabiac tak by bylo nas stac na minimalne alimenty w jednej kwocie i jeszcze zyc nie zabieraac przy tym ludziom czasu potrzebnego do zycia i ladowania akumulatorow na nastepny dzien.Chcesz to pracuj masz swoj cel ale nie kazdy mysli tak jak ty Milej pracy .........Niulka ty kochac pieniazki ty zapierda.ac

Anita 44....Widzisz jak jest. Powiem inaczej nie wystarczy byc kobieta i urodzic tylko dziecko i pracowac dbajcie o facetow wygoncie swoje mamusie nie beda odchodzic nie bedzie problemu a nie tylko my mamy sie pilnowac to wy rodzicie dzieci nie dajcie sobie ich robic.Teraz kobiet jest tyle ze beda konkurowac miedzy sobom a my sie posmiejemy bedziemy kupowac was jak pieczywo w sklepie przykre ale tak na to wychodzi bo kto wiecej ma ten lepszy zobacz taka niulka nie patrzy na mnie jako meszczyzne tylko jako maszynka do robienia pieniedzy jeszcze nie czytalem by napisala o uczuciach co kolwiek takie kobiety jak ona bede omijal rozumie jej potrzeby ale ona nie widzi ze stala sie tyranem a ktos sie z tego cieszy. A ty na jednego maluszka powinnas miec te 250/300 ziko Nie macie pojecia jak facetowi ciezko jak zostanie sam i alimenty brak mieszkania dol psychiczny.Wam pomoga instytucje rozne a nas maj gdzies my mamy zapierd...c.Nasze Panstwo gniecie nas my musimy szukac pieniedzy gdzie indziej by starczylo na wszystko ze w polsce sie nie da to jedziemy za granice panstwo sie cieszy bo bezrobocie maleje statystyki rosna a my slemy alimenty do polski kobbiety kupuja w sklepach zakupy podateczek wpda tak czy inaczej a jak malo to alimenty podniosa i kobieta i rzad sa zadowoleni oprocz kogo ??? tego co zapierdacza oby tak dalej....... To nie jest wasza wina ani nasza zgadnijcie czyja???

Zobacz cały wątek: Wysokość alimentów - a dochody ojca

• Skoro placiles dobrowolnie 1300 a zarabiales 1400 sad tak pewnie to zostawi bo stwierdzi ze cie stac powinenes teraz nie placic tyle tylko 600 zl przez np 5 miesiecy bo jak zona wywali ci sprawe to bedziesz placil duzo ty masz dac na przyklad 600 i zona tyle samo lub wiecej bo ona ma dzieci przy sobie a jak nie to powiedz ze ty chcesz dzieci i niech ona ci placi.Lepiej miec przysadzone mniej np 600 ale jesli zechcesz to sam dorzucisz wtedy kiedy bedziesz mogl a nie ze musisz chlopie mysl!!!!zabieraj dzieci na wakacje na wekendy one beda to pamietac !!!! a zona ma taki sam obowiazek jak ty mimo ze nie jest twoja lub nie bedzie twoja zona macie dbac razem o dobro dzieci i spoko rozumie to ale powinno odbywac sie to pol na pol a jak ktos czerpie korzysci z tego ze ma dzieci przy sobie na codzien i nie idczuwa tesknoty ,braku zapacu,dotyku swoich dzieci niech nie gada ze musi wiecej zrobic bo robi to na swoje zeyczenie my cierpimy a nikogo to nie obchodzi i do tego dowalaja takie alimenty ktorych zona sama nigdy by nie zaplacila dlamnie to niesprawiedliwe ze tak jest nie moze tak byc i nienawidze kobiet ktore sie zaslaniaja dziecmi ze to dla ich dobra jasne rozjrzyj sie zobacz jak mamuski sa poubierane jakimi wozami jezdza jak zyja ciekawe jak by je tak skarbowka drapnela i wyliczyla to ciekawe ile by wyszlo ze wziely kasy z dzieci alimentow i jak je stac na takie zycie??a dzieci w rzeczach z lumpexu chodza i w rzeczach od cioci w spadku po dziadku a kasa na co inne idzie Teraz masz odpowiedz dlaczego tak mamusie walcza o dzieci a my to co uczuc nie mamy???kobieta wolno sie zmieniac ida do wojska staja sie twardzielkami a my nie mozemy stac sie uczuciowymi uduchowionymi ???? ha prosty przyklad A gupie gadki o tym ze mama to zawsze mama nikt jej nie zastapi brednie jak by facet przebywal tyle czasu z dziecmi co mama np siedzial w domu i wykonywal takie same czynnosci jak matka stal by sie super tata i sa tacy faceci i dzieci ktore potwierdza to .....sa mamy pijaczki ,narkomanki i inne i dzieci zyja z ojcami i jakos mozna zyc bez mamusi....proponowal bym ci jak masz warunki wes dwoje dzieci ze soba lub jedno i bedzie wam lepiej obojgu takie jest moje zdanie bez zadnych alimentow bez klotni i z takim samym wysilkiem to sprawiedliwe........inaczej joz po tobie ja cos o tym wiem mialem 1000 zl dochodu a alimentow przyznano mi 600 rozumie ze dzieci potrzebuja ale pomysl sam jak bym zaplacil te 600 zostalo by 400 nie zastanawia nikogo co jadl bym w pracy w czym do niej poszedl i za co dojechal nie wspomne o mieszkaniu wynajetym no chyba ze bym po 16 godzin pracowal ale przepraszam czy ja urodzilem sie po to by tylko pracowac???a gdzie czas dla dzieci ??,rodziny ,pobzykac?he smiech na sali to jest moim zdaniem niewolnictwo meskiego gatunku nie kazdy kocha pracowac a zwlaszcza za darmo .....

Kurcze drakon widze ze mamy zdanie podobne wyjeles mi to z ust. Nie mam czasu joz tak pisac nie mam neta nie dlugo nic nie bede mial nie moge nawet podjac pracy bo komornik zaraz siedzi szok zarobki 1100 na budowie z nadgodzinami 1400 i na zlecenie to jest obled jak mozna tak doprowadzac ludzi do kresu i upadku ten kto nie zapierda...a po 16 h odpada Polskie panstwo robi z meszczyzn niewolnikow ktorzy pracuja bo musza i to za pol darmo normalnie szok napewno joz nie zaglosuje na PO mamich w dupie polepszyli ale tylko tym co juz maja yyyyhhhhhh......ciekawe pod ktorym sklepem skoncze dajta spokoj..........

Slyszalem taki przepis dogadaj sie ze swoja ze bedziesz bral rodzinne w firmie gdzie pracujesz w UK i polowe lub wiekszosc z nich bedziesz slal jako alimenty nie wiem czy tam prawo na to pozwala ale dowiedz sie bo to chyba tez zalezy czy jestes w zwiazku maluzenskim czy nie pracujesz tam wiec dowiesz sie jak by to byla prawda to jak bys dobrze pomyslal ona by miala wiecej a ty wyplate na czysto ale sprawdz to.Powodzenia

lukash8410 jak bedziesz tak myslal i nie bedziesz z tym walczyl to bedzie tak cale zycie sa stowarzyszenia walcie tam goldenline np goldenline zarejstruj sie sam zobaczysz

Zobacz cały wątek: Wysokość alimentów - a dochody ojca

Więcej postów użytkownika kicaj415

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane