Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: kikuti

Tematy założone przez użytkownika kikuti

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

>>Więcej tematów użytkownika kikuti

Ostatnie posty kikuti

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam niedawno zakończyliśmy budowę domu. Niestety w naszej okolicy nie ma kanalizacji, więc musieliśmy zdecydować się na szambo. Wykonaliśmy szambo betonowe, a jeśli chodzi o elementy betonowe zleciliśmy ich wykonanie tej firmie: http://www.spec-bet.pl/ bardzo sobie chwalimy współpracę, więc polecamy.

  Zobacz cały wątek: Budowa Domu

 • W takiej sytuacji najlepiej udać się do firmy, która zajmuje się konsultacjami podatkowymi. Mogę polecić tę: http://www.roedl.com/pl/pl zawsze jak jest jakaś niejasna sytuacja w papierach udajemy się do nich i jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby nam nie pomogli.

  Zobacz cały wątek: jak rozliczyć podatek? - dziwna sytuacja

 • Witam, chciałam się z Wami podzielić tym co mnie spotkało. Zostałam oszukana na tzw. polisolokaty. Nie będę opowiadać całej historii, bo to nie o to w tym chodzi. Wiem, że takich osób jak ja jest więcej i wiem, że nie wszyscy wiedzą o tym, że można się z tego wygrzebać. Mi pomogła ta kancelaria: http://kancelariainvictus.pl/ uratowali moje życie, więc będę ich polecać wszystkim i wszędzie. Jeśli jest tu ktoś, kto ma podobny problem niech się nie poddaje!

  Zobacz cały wątek: Polisolokaty


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane