Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: lactoral

Tematy założone przez użytkownika lactoral

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty lactoral

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Niedawno miałem wyrok w sprawie artykuł 121 & 2, gdzie zostałem uniewinniony (Sąd stwierdził, że przejazdu nie wyłudziłem) mam tylko zapłacić taksówkarzowi i co panie Moderatorze (mariusz_j_wsus_poznan) wielki znawco prawa Tak się gorączkowałeś tak próbowałeś mnie na innych forach prawnych ośmieszyć a wyszło, że ja miałem rację, a nie ty.

  Zobacz cały wątek: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

 • wszystkie fora boki zrywają, taksówką sie darmo przejechać i błagać o pomoc.

  Zobacz cały wątek: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

 • ale ubaw chłopie z siebie zrobiłeś, wszyscy już ciebie znają

  Zobacz cały wątek: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

 • Może byś się zajął Mariusz tą sprawą jaka jest u ciebie na Forum ---- Najścia policji/poszukiwania skazanego ---- Drodzy forumowicze, Poszukuję sensownych porad, ponieważ jestem zmęczona sytuacjami, które zachodzą w moim domu. Policja poszukuje mojego ojca, z racji tego, iż odwieszono mu wyrok, a zignorował wezwanie do zakładu karnego. Razem z babcią, matką mojego ojca, przebywamy obecnie w jednym mieszkaniu, odziedziczonym po prababci. W przeciągu ostatniego miesiąca, policja naszła nas dwa razy, około godziny 6 rano. Z ojcem nie mamy żadnego kontaktu od około roku, nie mamy pojęcia czy przebywa w kraju, o czym zostali poinformowani policjanci podczas obu ''wizyt'' w naszym domu. W mieszkaniu zameldowana jest wyłącznie moja babcia. Nazwisko mojego ojca nie widnieje i nigdy nie widniało w spółdzielni. Obecnie nie jest on zameldowany pod żadnym adresem. Sytuacja ta jest dla nas obu bardzo niekomfortowa. Policja nachodzi nas kiedy chce i jak chce, przynosząc nam przy okazji wstyd na cały blok. Czy istnieje jakikolwiek sposób,abyśmy temu zaradziły? Ile razy jeszcze taka sytuacja może się powtórzyć i jak często mamy im powtarzać, że taka osoba nie przebywa pod tym adresem? (Na co z resztą nie ma żadnego pisemnego,wiarygodnego dowodu). Z góry dziękuje za wszelkie porady z Państwa strony. Pozdrawiam! Autorem jest kinga21 Mną się zajmujesz wszelaki znawco prawa ekspertów macie bez liku ;) (Szukamy osób : * pełnoletnich * posiadających wiedzę w dziedzinie prawa (wystarczy wiedzieć czym się różni prawo KK od KC) * potrafiących moderować forum oraz współpracować z ludźmi A tak wyglądają wasi eksperci A dlaczego Szanowny Pan Moderator naszego forum uważa, że odpowiadanie na pytania sprzed miesiąca nie ma sensu? Witam, Proszę jeszcze trochę poodpowiadać na forum. Jeśli będziesz miał ponad 100 udzielonych odpowiedzi i nadal będziesz zainteresowany to możesz zostać moderatorem. W każdej chwili można zrezygnow ...

  Zobacz cały wątek: Sprawa Karna - wyłudzenie przejazdu - Taksówka

Więcej postów użytkownika lactoral


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane