Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: lolita2

Tematy założone przez użytkownika lolita2

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

>>Więcej tematów użytkownika lolita2

Ostatnie posty lolita2

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Też miałam takie przygody z bankiem, naliczali sobie prowizje, opłaty za prowadzenie konta, niby kilka zł, ale w ogólnym podsumowaniu uzbierała się ładna kwota... Warto już przed założeniem konta w banku dokładnie zapoznać się z ofertę, jak będziecie mieli chwilę zajrzyjcie tu http://konto-w-banku.pl/

  Zobacz cały wątek: Mój bank mnie okrada

 • Szczerze polecam tę szkołę! Sama ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich, ale wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Uczą tam prawdziwi fachowcy, jest dużo praktyki ? krótko mówiąc, można się mnóstwo nauczyć. Po Studium bez problemu znalazłam dobrze płatną pracę w zawodzie, podobnie jak moje koleżanki z roku :).

  Zobacz cały wątek: szkoły policealne

 • przy braniu pożyczki powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak, żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość. warto sprawdzić http://www.kredyty-gotowkowe.net/nasz-ranking.html,no i w razie potrzeby skorzystać z bezpłatnej pomocy w wyborze pożyczki.

  Zobacz cały wątek: kredyt inwestycyjny

 • Proponuję odwołać się do metod marketingu szeptanego. Polecam firmę https://skuteczni.pl/ . Mi pomogli bardzo w momencie kiedy szukałam nowej docelowej grupy odbiorców na mój produkt. Poza tym firma oferuje także możliwość pozycjonowania co także wg mnie jest warte rozważenia. Dzięki działaniom tej firmy udało mi się opracować precyzyjny schemat działania rynku i grupy docelowej, która była dla mnie najbardziej atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona zarówno z rzetelności firmy jak i szybkości działania.

  Zobacz cały wątek: Skuteczna strategia promocji

 • Polecam zgłosić się do firmy Rodl&Partner http://www.roedl.com/pl/pl/home.html Miałam duże problemy jeśli chodzi o prawo podatkowe w mojej firmie, kilka źle podpisanych dokumentów pociągnęło za sobą lawinę problemów. Prawnicy i specjaliści z firmy pomogli mi uporać się ze wszystkimi problemami, dobrali odpowiedni plan działania i sukcesywnie go realizowali. Polecam bo gdyby nie oni na pewno nie udałoby mi się wyjść z moich podatkowych problemów.

  Zobacz cały wątek: Podatek dochodowy po zamknięciu działalności

Więcej postów użytkownika lolita2


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane