Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: m111

Ostatnie posty m111

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, potrzebuje porady... Po 5 latach od śmierci ojca do mojej matki przyszło pismo o tym, że w ciągu 7 dni ma spisać i wycenić wszystkie rzeczy, które dostała w spadku i opłacić za to podatek. Jak sie okazuję ja równiez muszę ten podatek opłacić, ale przy rozdzielaniu spadku byłam niepełnoletnia (miałam 15 lat), pieniędzy ze spadku nie widziałam na oczy, wszystko zabrała reszta mojej rodziny, nigdy nie miałam nic do gadania i tyle, co mam robić? Błagam o pomoc... Nie mam żadnych pieniędzy, że spłacać podatek za pieniądze, których nigdy nie miałam nawet w rękach, moja matka całe to pismo za przeproszeniem olała, podobno gdyby dała jakieś pismo w ciągu pół roku od śmierci ojca to żadnego podatku by teraz nie było, ale oczywiście nic nie załatwiła... Czy mogę się od tego jakoś odwołać? Ciągle przychodzą pisma o jakiś długach, które ciążą również na mnie, mimo tego, że nigdy nie miałam z tymi rzeczami nic wspólnego, tylko moja rodzina, już nie wiem co mam robić...

Zobacz cały wątek: Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane