Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: max103

Tematy założone przez użytkownika max103

• TYTUŁ
    ODPOWIEDZI
    OSTATNI POST

Ostatnie posty max103

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • haha jebane złodzieje mi od lutego dzwonią a płaca od marca i też dług mam w ogrange ahahha do dzis mam telefony ja sie ich nie boje ja płace im kiedy chce JA TU WYDAJE POLECENIA NIE ONI :)! chce z powrotem kase będą mieli ale nie odrazu ja sie ich nie boje ! ignoruje ich telefony jak nie dalej im cisne przez telefon ze jakieś obcej baby nie będe sie słuchał ! raty po 100 zl i huj i po tem sami zgodzili sie na raty ja złodziei sie nie boje NIE BUJMY SIE INTRUM NIE DAJMY SIĘ to przez takie firmy złodziejskie mamy kryzys na czałym swiecie !

Zobacz cały wątek: Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

• kleofas te huja nie wiem ale mogą mi dzwonic albo nie do mojej babci a moja babcia stresować sie nie może chamy jebane mieszają ją do tego !!!

• hehe ci kretyni nie odpuszczają znow mi dzwonią po prawie miesięcznej przerwie :D w dupie ich nadal nie bede odbierał ich telefonu dalej po 100 zl bede płacił i kropka !

• tak jak Adrian powiedział tylko z różnica ze będe płacił ja juz ustaliłem warunki i ich pierdole 100 zl i nie ma dyskusji pss wyjebane mam a płace im od marca ja im się łatwo nie dam ! tym pajacą ! :) może pod koniec roku lub w srodku jesieni dopiero wpłace 1000 zly to duzo do spłaty nie zostaje ale tak zostaje przy 100 zl i niech cieszą sie ze co kolwiek płace

no właśnie a mi już 3 tygodnie już nie odzywają ale od stycznie zero listów:D tylko telefony wczesniej miałem i tyle 

wazne jest zebym tym gnoją jebanym dużo o sobie nie mówić bo wykorzystują to przeciwko tobie ja im dużo nie mówie o sobie i tyle i że ich się nie boje ludzie mają gorsze długi a ten to jest pryszcz ald do konca roky zamierzam całość spłacić, oi by chcieli odrazu heheh ale ze mną im tak łatwo nie pójddzie!

• ja mam kwote ponad 2 tysiecy i płace regularnie po 100 zl a chcieli juz odrazu ostatni telefon był ze albo 832 zl zapłace w ciagu 3 dni albo sąd ja ze nie i dalej na upartego bede po 100zl płaciłi rozlączyłem się ja się nie dam zaztraszyć to raz a dwa niech mi nie mówią co mam robić ! tak jak wiekszość pisze na tym forum nie obawiajmy sie ich oni są mocni w gębie ja spłace ale nie odrazu moze w ciagu 1 roku zapłace całość tyle hehe ale ci kretyni nie wiedzą gdzie mieszkam bo ani jednego listu nie dostałem od nich może pewnie wysyłali listy na moj stary nie aktualny adres :) hehe dziwne ze do dzis nie wiedza gdzie mieszkam a sprawa trwa od stycznia może się mną bawie ??

Więcej postów użytkownika max103

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane