Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: naderman

Tematy założone przez użytkownika naderman

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty naderman

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Naturalnie że tak. Tzn. spadek musi być zgłoszony do Urzędu Skarbowego i to w określonym terminie - do 6 miesięcy, nie dotrzymanie tego terminu oznacza dla osób dziedziczących np. z najbliższej rodziny to iż będą musiały płacić podatek od tego. Dotrzymanie terminu to bardzo często brak jakichkolwiek opłat.

  Zobacz cały wątek: Czy spadek trzeba gdzieś zgłaszać?

 • Noża w plecy przedsiębiorców? Polacy są jednym z najwięcej i jednym z najmniej zarabiających narodów w UE. Mówimy o legalnym zatrudnieniu nie o czarnej strefie. Więc sory i bez jaj, ale mam w dupie pracodawców. Każdy kto ryzykuje robi to z pełną świadomością, ja nie będę złożeczyć na takich ludzi jednak. Najlepiej żeby w ogóle urlopów nie było panie pracodawca co nie? i chorobowych też, i dodatków za prace nocną i nadgodziny, i w ogóle jak w chinach barak do spania w miejscu pracy i nara i jazda.

  Zobacz cały wątek: Kontrola zasadności zwolnienia lekarskiego


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane