Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: npe

 • Login: npe
 • Data rejestracji: 2011-03-26
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty npe

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzięki temu forum sprawa zakończyła się polubownie Serdeczne podziękowania dla> mrozowskim < za opis przepisów prawa Cała sprawa to tylko brak rozmowy- tu wina zawsze jest po dwóch stronach. Wystarczy sobie i tej drugiej stronie to uświadomić. reszta to już tylko dobra wola moja i mojej byłej. Nam sie powiodło. JAK NIE MOŻNA ZNALEŚĆ POROZUMIENIA TO WYSTARCZY ZNALEŚĆ NEGOCJATORA To negocjator w moim imieniu i z moim upoważnieniem udał się do komornika wyłożył sprawę (fakt musiał podać że zna te wyroki SN )i przy dobrej woli komornika (chwała mu za to)doprowadzili do rozmowy. Przy dobrej woli stanęło na tym że była żona wycofała sprawę od komornika. Negocjator dogadał się w sprawie jak dalej płacić (ustalili że za pokwitowaniem i tak by obie strony miały spokój wymiana pokwitowania na alimenty będzie zawsze za pomocą innej osoby) Rozwód zawsze zostawia złe wspomnienia i to negocjator wymyślił że po co rozgrzebywać rany Oczywiście komornik niczego nie robi za darmo. Aby takie rozwiązanie było możliwe koszty wszczęcia postępowania trzeba było opłacić (to i tak niewiele za spokój to też tyczy się obydwu stron) Lepiej się dogadać z alimentami niż ciągać po sądach. MI SIĘ UDAŁO

  Zobacz cały wątek: Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

 • Płaciłem alimenty na czas i dalej mam taki zamiar ale pewnego czasu adres do wysyłania alimentów przestał istnieć była to skrytka pocztowa moja była ukrywa się przede mną i nowego jaj jakiegokolwiek adresu do wysłania jej alimentów mi nie raczyła podać. Szukałem na własną rękę ale bez skutecznie ponieważ ona nie chce by mi to się udało. alimenty zacząłem składać do koperty tak by jej wypłacić jak poda gdzie zebrało się tego za 7 miesięcy. Raptem spotyka mnie niespodzianka wezwanie od komornika. Ja chcę płacić, to ona jest mściwa jej adres nie jest mi potrzebny wystarczy mi aby ktokolwiek w jej imieniu przyszedł po alimenty oczywiście z jej pokwitowaniem i ja nawet w takiej formie przekażę jej należne alimenty. Ona oddała sprawę do komornika. Czy to ja jestem winien ? ja chcę płacić to ona nie chce brać INACZEJ NIŻ PRZEZ KOMORNIKA Jak bronić się przed mściwą byłą. Pomocy.

  Zobacz cały wątek: Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane