Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: opalejro

Tematy założone przez użytkownika opalejro

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty opalejro

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Mam problem o którym już kiedyś wspominałem tutaj: [QUOTE]Mam pewien problem z Panem który zgodzil się na wykonanie stron internetowych. Ponad pół roku temu się to wszystko zaczeło, praca przebiegała z początku szybko i pomyślnie, dostałem demo projektu zapłaciłem podczas demka nie udało się wielu rzeczy uchwycić bo wyszło wszystko w praniu. System nie działal wgl sprawnie wcinalo przedmioty czyli serwis był kompletnie nie przygotowany do działania. Wysłane zostało 2500zł i do dziś Pan nie naprawił witryn, ba nawet nie raczy ruszyć się i to naprawić co zrobić w takiej sytuacji chce odzsykać swoją gotówkę, iść na policję gdzie najbardziej efektownie zgłosić donos i w jaki sposób. Przedsądowe wezwaznie wysłane tylko i wyłacznie mailowo gg oraz fb odebrane przez Niego ale zwrotu nie wykonał ... Nie mogę pocztą bo nie mam adresu dokładnego tylko imie nazwisko i miasto ;c[/QUOTE] I jak wtedy tak i teraz, nie zostały wykonane strony internetowe do tej pory, zarejestrowałem już konto w e-sądzie być może będzie potrzebne do tego, pisałem do niego o zwrot 75% chociażby, napisał że nie ma i nie da ;] Dostał kilka terminów ani jednego się nie trzymał, i wyszło an to że rok poszedł, a jak stron nie było tak nie ma ... Co w takiej sytuacji zrobić? Złożyć pozew sądowy w e-sadzie czy gdzie indziej? Po dobroci nie odda, jeżeli tak to w jaki sposób czego użyć jestem w tym zielony całkiem. Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedzi.

  Zobacz cały wątek: Wykonanie witryn internetowych a raczej ich brak

 • Dodam tylko że prosiłem już o zwrot ale on nie ma niby pieniędzy i pisał że naprawi błedy około od pół roku umawialiśmy się na kilka/nascie terminów, dalej nie zostały wyeliminowane błedy

  Zobacz cały wątek: Wykonanie witryn internetowych a raczej ich brak


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane