Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: optorek

Ostatnie posty optorek

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • To że uległo zatarcie skazania, nie znaczy że Policja nie ma dostępu do całej twojej karalności, a wręcz przeciwnie. Komendant może odmówić na twoje podanie z byle powodu. Albo skierują cię na kursy i uleją od tak. W razie skazania na grzywnę albo karę ograniczenia wolności, to potrzebne dla ciebie zatarcie skazania następuje dopiero z upływem 5 lat od wykonania lub darowania kary albo od przedawnienia jej wykonania. Można się starać o 3 lata na wniosek do sądu. Pytanie czy masz kogoś na policji kto ci powie czy masz szanse czy nie, dostać się. Co istotne jak masz osoby karane w rodzinie to również to ma wpływ na twoje przyjęcie.

  Zobacz cały wątek: Karalność a praca w Policji

 • jak opisać przebiegu kolizji drogowej z włączaniem się do ruchu?

  Zobacz cały wątek: jak napisać opis zdarzenia kolizji drogowej?

 • ale pani chodzi o to że albo jej albo kogoś z bliskich jej osób zdjecia ktos umiescił na interencie. sprawa wyglada tak ze na forum danej strony daje sie opcje zgłos do moderacji, wykorzystanie zdjec bez zgody osoby na zdjeciu, a do osób wystawiajacych zdjecia wysyła sie maila z informacja o przygotowaniu pozwu z powodztwa cywilnego przeciwko nim. sprawa na tym sie konczy najczesciej.

  Zobacz cały wątek: Seksting - jak z tym walczyć?!


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane