Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: primal

 • Login: primal
 • Data rejestracji: 2017-05-29
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 5 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty primal

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Według mnie w takich sytuacjach warto jest postawić na prawnika, który specjalizuje się w sprawach rodzinnych, a szczególnie w rozwodach. W przypadku województwa pomorskiego postawiłbym na mecenasa Michała Mindykowskiego. Prowadzona przez niego kancelaria zajmuje się między innymi właśnie rozwodami, więc myślę, że postawienie na nią na pewno warto rozważyć.

  Zobacz cały wątek: Adwokat pomorskie

 • W takiej sytuacji wypadałoby skontaktować się z prawnikiem i to jemu przedstawić dokładnie całą sytuację, by nie popaść w jakieś poważniejsze tarapaty finansowe spowodowane alimentami. Gdyby ktoś w podobnej sytuacji szukał prawnika, to polecam kontakt z M.Mindykowskim (ma kancelarię w Gdańsku). Dobrze orientuje się nawet w bardzo skomplikowanych sprawach rodzinnych.

  Zobacz cały wątek: Pytanie o alimenty...

 • Bardzo dobry i jednocześnie niedrogi adwokat? To tak niestety nie działa i jeśli liczysz na naprawdę skuteczną pomoc, to kieruj się jakością świadczonych przez daną kancelarią usług, a nie pieniędzmi. Miałem niedawno okazję korzystać z usług wrocławskiej kancelarii Umocowana, która współpracuje z klientami w całej Polsce. Moja sprawa też związana była z podziałem majątku i udało się ją w miarę szybko zakończyć dzięki pomocy i zaangażowaniu pani adwokat Marty Olejnik-Hejne. Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w prawie rodzinnym, choć nie tylko w jego przypadku osiąga dobre wyniki. ;)

  Zobacz cały wątek: dobry adwokat

 • Gdyby ktoś kiedykolwiek spotkał się z podobnym problemem, to osobiście polecam kontakt ze stowarzyszeniem Wokanda (Katowice, Jagiellońska 5), którego członkowie pomagają w takich sytuacjach. Sam niestety miałem problem z ubezpieczycielem i nie bardzo mogłem się w tym wszystkim odnaleźć. W Wokandzie znalazłem spore wsparcie. Pomagają w różnym zakresie, nie tylko w przypadku kolizji / wypadków drogowych.

  Zobacz cały wątek: Odszkodowanie z OC sprawcy - zaniżona wycena PZU

 • Bywa, że rozwody ciągną się latami i z własnego doświadczenia Wam powiem, że najlepszym i najrozsądniejszym wyjściem w niektórych sytuacjach jest skorzystanie z pomocy prawnika, który jest pewny siebie i zna się na rzeczy. Wiem, że każdy ma kobiety za tą lepszą płeć, jednak ja byłem zmuszony do wzięcia z nią rozwodu. W pewnym momencie dosłownie odbiło jej na punkcie pieniędzy i nie wiedziałem już co robić. Jedynym mecenasem z jakim miałem w tamtym okresie do czynienia był Michał Mindykowski z Gdańska. Otrzymałem od niego niemałe wsparcie, które podniosło mnie na duchu. Dzięki kancelarii mecenasa Mindykowskiego udało się stosunkowo szybko zakończyć sprawę rozwodową oraz dokonać rozsądnego (przynajmniej dla mnie) podziału majątku. Na dzień dzisiejszy żony staram się unikać, bo jej zachowania potrafią być nieprzewidywalne. Biuro prawnika, który skutecznie mi pomógł znajduje się na Uphagena 17/2. Jak ktoś ma poważne problemy, to nie wiem, czy uda mu się znaleźć lepszą pomoc.

  Zobacz cały wątek: Jaki prawnik do rozwodów Gdańsk


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane