Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: raczyrys

 • Login: raczyrys
 • Data rejestracji: 2014-03-10
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty raczyrys

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Ciężki orzech - ale skoro nie wiedziałeś i nie miałeś podstaw żeby się domyślić to raczej nie... ale z tego co wiem, to jest coś takiego jak nieumyślne paserstwo - poczytaj na ten temat. Trzeba by złożyć zawiadomienie na policję samemu, żeby później uniknąć pytań w stylu, a skoro się pan dowiedział że kradzione tro czemu pan nie zgłosił itp. poza tym też możesz postarać się o zwrot pieniędzy od gościa od którego kupić auto

  Zobacz cały wątek: Nie poprawny numer vin

 • Miałem podobna sprawe. Moj prawnik powiedzial mi, ze zachowek to polowa tego co moja siostra by otrzymala gdyby nie bylo testamentu. Wiec jak mieszkanie jest warte np. 200.000zl to normalnie siostra odziedziczylaby 100.000zl (gdyby nie bylo testamentu), a skoro testamentem dziedzicze tylko ja to siostra dostanie 50.000zl. Prawnik mi powiedzial, ze skoro to ja dalem kase na wykup mieszkania, to my to podniesiemy w pismach i wniesiemy o obnizenie zachowku - bo gdyby nie ja, to nawet nie byloby mieszkania ktore mozna odziedziczyc.

  Zobacz cały wątek: testament po dziadku


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane