Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: wadera4

Ostatnie posty wadera4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Szanowni Państwo, Dostałam wezwanie na sprawę spadkową po bracie, który umierając nie zostawił po sobie potomstwa, tylko żonę (5 dni po ślubie). Do podziału jest brana pod uwagę zatem żona, matka (ojciec nie żyje) starszy barat i ja. Mam pytanie odnośnie zrzeczenia się mojej części spadku. Czy mogę to wykonać automatycznie cedując tę część na mamę? Proszę mi wytłumaczyć co mam zrobić, aby moja część spadku przeszła na korzyść części spadkowej mamy, która z bratem mieszkała i w moim odczuciu jej się wszystko, co możliwe należy. Proszę o odpowiedź.

    Zobacz cały wątek: Spadek po bracie


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane