Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: zygmuntm

 • Login: zygmuntm
 • Data rejestracji: 2018-11-06
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 6 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty zygmuntm

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Aby sąd orzekł na Twoją korzyść, musisz mieć dobre argumenty. Niestety, tak jak napisała osoba wyżej, jedyne co możesz powiedzieć, to to, że nie chcesz. Największą szansę masz w tym, że pojedziesz do ośrodka i będziesz tam pracował nad sobą i wtedy szybciej wrócisz do domu.

  Zobacz cały wątek: Obraza policjanta nieletni proszę o pomoc błagam ! Problemy w nauce

 • Jeśli macie dobrego prawnika (a zakładam, że tak - skoro już raz to załatwił), to sąd może byc przychylny, zwłaszcza uwzględniając okoliczności. Dobrze by było, gdyby adwokat również pomógł ustalić taką liczbę godzin (w tygodniu, w miesiącu), którą realnie będzie mógł odpracować. I tu lepiej się zastosować, bo kolejnej szansy może nie być...

  Zobacz cały wątek: Prace społeczne

 • Popieram przedmówczynię. Przykra rzeczywistość jest taka, że to faktycznie głównie kwestia znajomości. Dlatego potem większość kuratorów jest taka jaka jest... Osoby, które naprawdę idą tam z "powołania" nie mają problemu, żeby nauczyć się do egzaminu i go zdać (może nie za pierwszym razem, bo to nie lada wyczyn, ale po kilku podejściach). Chcecie uczyć się do rozmowy? Serio? Idźcie do korpo, a nie do zawodu, w którym macie realny wpływ na ludzie życie.

  Zobacz cały wątek: Aplikacja kuratorska

 • Szukanie informacji to jeszcze nie zbrodnia (oprócz paru wyjątkowych przypadków). Jedyne co zrobiłeś, to zhakowałeś własne konto jak rozumiem? Nie masz się czym martwić, poza tym, że zastanów się nad tym, jak bardzo jesteś zazdrosny, skoro posuwasz się do takich rzeczy. Jak tak dalej pójdzie, to możesz zacząć robić rzeczy, które są karalne, jak nękanie czy stalking. Plus jeśli dziewczyna byłaby oznaczona na jakiś zdjęciach, to wyświetlałoby się u niej na profilu. Pewnie dużo Ci też sama wysyła. Więcej zaufania.

  Zobacz cały wątek: Stalkowanie / hackowanie facebooka

 • Oczywiście, że może, o ile ktoś wniesie oskarżenie. W końcu to wyłudzenie. Dodatkowo zakładam, że podatku nie zapłacił, więc tak, Urząd Skarbowy też może, mówiąc kolokwialnie, się przyczepić.

  Zobacz cały wątek: Czy jest to wyłudzenie ?

Więcej postów użytkownika zygmuntm


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane