Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

jak bronić sie przed urzednikami samorządowymi

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • witam
  Prowadzę działalność gospodarcza z dniem 31.10.2012 kończy mi się pozwolenie na sprzedaż alkoholu złożyłem wymagane podanie o wydanie nowego pozwolenia jednakże wójt gminy miesiąc wcześniej złożył zawiadomienie w prokuraturze o nie przestrzeganiu zasad ustawy o wychowaniu w trzeźwości przez mój punkt sprzedażny. Sprawa trwa już 2miesiace i do tej pory nie przedstawiono mi żadnych zarzutów a przesłuchiwany bylem w charakterze świadka, dodatkowo przez 6lat od kiedy prowadzę działalność nie ujawniono żadnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu mojego punktu.
  W dniu dzisiejszym otrzymałem decyzje w formie postanowienia ( bez możliwości odwołania ),że Wójt wstrzymuje się z podjęciem decyzji do 21 grudnia 2012 w związku z toczącym się postępowaniem.
  2 miesiące oczekiwania jest to duża strata dla mojej działalności nie tylko finansowa ale również strata klienta czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji

  Odpowiedz Cytuj
 • Zostań inwestorem na Pozyczkolandia.pl
 • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane