Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Kłopot z odzyskaniem nieruchomości.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam.

  Odziedziczyłem działki w centrum miasta jak ojcowiznę. Skarb Państwa wszczął w stosunku do nich procedurę wywłaszczenia na rzecz UB Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu nieruchomości, ani nieruchomości zastępczej stanowiącej zgodnie z przepisami o wywłaszczeniach ekwiwalentu za przejęte mienie na rzecz Skarbu Państwa. Starosta Tatrzański uporczywie i niezgodnie z obowiązującym prawem uchyla się od obowiązku zadośćuczynienia mi za wywłaszczone w centrum miasta działki ? jako, że wywłaszczenie miało przeznaczenie na rzecz Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a w nastepnej kolejności na jego spadkobiercę, czyli UB , mam prawo sądzić, że Starosta Tatrzański sprzyja i utrzymuje stary komunistyczny porządek prawny w Powiecie Tatrzańskim.
  Proszę o pomoc w przedmiotowej sprawie i wskazanie wyroków/orzeczeń sadów w sprawie zwrotu wywłaszczonych nieruchomości na przestrzeni ostatnich lat.

  Z góry serdecznie dziękuję. :)

  Odpowiedz Cytuj
 • Witaj, nie wiem skąd jesteś dokładnie ale jeśli chcesz rzetelnej i konkretnej pomocy w temacie problemów z odzyskaniem mienia, to mogę polecić adwokata Piotra Bańczyka z Katowic. Wiem, że ktoś powie adwokatow jest multum, ale adwokat Katowice jak dla mnie to ten numer jeden. Zadzwoń spytaj piotrbanczyk.pl Czasem są takie sytuacje, które na pozór wydają się przegrane, aż tu nagle zjawi się ktoś pomocny i okazuje się, że z odpowiednim człowiekiem wiele można zdziałać. Pozdrawiam.
 • Reklama

 • namibia
  Wysłany: 2018-01-09 18:58:13

  Zostawiam namiary na mecenasa Marka Seroczyńskiego http://sokolow-podlaski.seroczynski.com.pl/ . Jest na bieżąco z prawem administracyjnym i nieruchomości :) Byłam na kilku poradach, reprezentował mnie na dwóch sprawach i jestem bardzo zadowolona ;)

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane