Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

KONCESJA NA ALKOHOL!!!!

Mam sparwe wagi ciezkiej moj pracownik nie zalawil do konca koncesji tzn zalatwil pozwolenie na uzyskanie koncesji ale samej koncesji do konaca nie mi podal informacje ze koncesja jest zalatwiona i wstawilam do lokalu alkohol ale ktos dal cynk na policje i straz miejska i sprawa jest napolicji jak sie bronic i jak z tego wybrnac. POMOCY !!!!

(monikornel)

2004.9.22 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: KONCESJA NA ALKOHOL!!!! (5)

Na sprzedaz alkoholu nie jest potrzebna koncesja, ale zezwolenie wydane przez wójta gminy lub prezydenta/burmistrza miasta. Moze masz to zezwolenie, tylko o tym nie wiesz?
Karą za sprzedaż alkoholu bez zezwolenia jest grzywna, ale są również sankcje ostrzejsze - przepadek alkoholu lub zakaz prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na sprzedaży lub podawaniu alkoholu.

2004.9.23 11:55:14

Wina jest pracownika za niekompetencje pytanoie tylko czy to byl jego obowiazek czy po prostu prosba od ciebie, jezeli to drugie to delikatnie mowiac masz przechlapane jezeli to pierwsze to sie wylizesz mija znajoma miala podobna sytuacje tyle ze zalatwienie tej koncesji lezalo w obowiazku pracownika dostal kare . Moja propozycja znajdz dobrego prawnika

2006.7.14 11:57:29

Czyli Jeśli chce otworzyc Pub w mojej miejscowosci to nie potrzebuje koncesji ani licencji na sprzedarz alkoholu tylko zgode Wojta????

2007.4.24 16:16:5

wlasnie tez bym sie chciala tego dowiedziec...gg 396105

2007.7.20 17:30:21

Witam, a jak to wygląda ze sprzedażą alkoholu przez internet? potrzebna jest koncesja, pozwolenie...? pozdrawiam

2007.8.31 11:53:5

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika