Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

wzór pisma o rozwiązanie umowy z cyfrą plus

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Chciałabym rozwiązać umowę z CYFRĄ i potzrebowałabym wzoru takiego rozwiązania umowy?Z góry dziekuję za pomoc

  Odpowiedz Cytuj
 • To jest bardzo proste. Wystarczy podać w piśmie nadawcę, odbiorcę, datę, oraz umieścić krótkie zdanie. "Niniejszym wypowiadam umowę zawartą w dniu ........ ". Nie potrzebne jest uzasadnienie, ani wypisywanie epopei. To całkowicie wystarczy. List sugeruję wysłać pocztą poleconą z potwierdzeniem odbioru zachowując kopię dla siebie.
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Prawo ochronne na wzór użytkowy

  W chwili obecnej uzykałem prawo ochronne na wzór użytkowy na okres od 1997 r. do 2007 r. Na podstawie tego wzoru produkuję wyroby i je sprzedaję. W jaki sposób przedłużyć istniejącą ochronę, jak przejść z tym wyrobem na wzór przemysłowy?

 • Wzór przemysłowy, według ustawy Prawo własności przemysłowej

  Czym jest wzór przemysłowy, według ustawy Prawo własności przemysłowej?

 • Tryb zwolnienia pracownicy po wychowawczym

  Czy osobę powracającą z urlopu wychowawczego po 6 latach, przez ten okres pobierającą zasiłek wychowawczy z tytułu opieki nad dzieckiem, przed urlopem posiadającą umowę o pracę na czas nieokreślony, można zwolnić na mocy rozwiązania umowy o pracę, czy też przysługuje takiej osobie okres wypowiedzenia i odprawa? Kiedy najszybciej można wręczyć takiej osobie ew. rozwiązanie umowy?

 • Rozwiązywanie umowy o pracę

  Jakie przypadki rozwiązania umowy o pracę przewiduje Kodeks Pracy

 • Odmowa przyjęcia zawiadomienia o rozwiązaniu

  Od kiedy biegnie termin do odwołania się do sądu od w rozwiązania umowy o pracę, jeśli pracownik odmówił przyjęcia pisma o rozwiązaniu? Od dnia faktycznego wręczenia pisma, czy od daty doręczenia tego pisma drogą pocztową?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane